ples Mikulov

První ročník Vinařského plesu v Mikulově

Hotel Volarik uspořádal v sobotu v Mikulově první ročník Vinařského plesu. Na návštěvníky čekalo menu inspirované rokem ve vinohradu, jarem, létem, podzimem i zimou, mistrovství Mikulova v tahání koštýřem i bohatá tombola, jejíž výtěžek byl věnovaný lokální neziskové organizaci.

Tématické menu i půlnoční raut

„Ples byl ve srovnání s jinými akcemi v regionu výjimečný tím, že jsme ho pojali více zážitkově a spojili s pomocí druhým,“ řekl Mike Volařík ze společnosti Volarik Capital. „Kromě výjimečného tématického menu jsme připravovali i půlnoční tématický raut, oba měli velký úspěch,“ dodal.

V hlavní roli víno

ples MikulovSamozřejmě se ochutnávalo víno tradičních i méně tradičních odrůd i delikatesy, při jejichž přípravě hrálo víno a vinohrad hlavní roli. “Nejvíce hosté ocenili smažené listy vinné révy a cibuli pečenou na matolině s tymiánem, z vín to byla především suchá a výrazná bílá vína,“ řekla ředitelka hotelu Beáta Bakalárová.

Mistrovství v tahání koštýřem za 4,3 sekundy

Pestrý program s cimbálovou muzikou a kapelou Partyleaders doplnilo mistrovství Mikulova v tahání koštýřem. K této populární disciplíně je potřeba silných plic, a že mikulovští si věří a tahat koštýřem umí, ukázala účast zhruba 12 účastníků.

Ples Mikulov„Zvítězil Kamil Suchánek z Brna, který 1,5 litru vína v koštýři natahal za 4,3 sekundy. A to je opravdu výborný výkon,“ řekl majitel hotelu Mike Volařík, který měl druhý nejlepší čas 5,6 sekundy. Natáhnout až 4 litry vína se nepodařilo nikomu.

Výtěžek z tomboly 10280 korun byl věnován dennímu stacionáři Biliculum v Mikulově.

Foto: David Juráček

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch