Černý den pro české školství

Pondělí dvanáctého dubna – černý den pro české školství

Proč zrovna tento den? Protože se otevřely základní školy podle vládního nařízení a první stupeň škol mohl opět začít učit své žáky. ALE!

To ALE je důležité. Děti směly nastoupit do školy jen za podmínek testování 2x týdně a s respirátory v lavicích po testu, a to ještě ne všechny najednou, ale takzvaně „rotačně“ . Kdo tohle vymyslel, nemůže mít zdravý rozum.

Den, kdy lidský rozum zůstal stát – 12.dubna 2021

Testování školáků je v rozporu se zákony, zdravým rozumem i lékařským doporučením!

Potvrzuje to i právnička, paní Jana Zwyrtek Hamplová, specialistka na veřejné a ústavní právo, která podala ústavní stížnost na tyto nesmyslné a absurdní nařízení.

Přestali rodiče mít rádi své děti?

Vypadá to že ano, alespoň většina. Protože dnes po osobní zkušenosti, která asi byla stejná po všech – téměř – školách, to vypadá, že rodičům malých dětí nezáleží na jejich zdraví. Rodiče je ráno přivedli do škol a nechali otestovat.

Pravděpodobně se nenajde žádná škola, kde by byl někdo nemocný či infekční, protože pozitivní nález toto automaticky neznamená, to už ví snad všichni.

Všichni, co byli přítomni, ředitelé, učitelé a rodiče, tak porušili hned několik zákonů, navzdory tomu, že byli donuceni poslouchat šílené nařízení vlády.

A zákony, znáte? Ministerstvo asi ne

ParagrafyNapříklad ochranu osobnosti GDPR. Nemůžete před ostatními říkat výsledky, což se však dělo běžně. Nebo zákon na ochranu zdraví osob, protože podle návodu se k materiálu pro testování musí přistupovat jako k infekčnímu materiálu a mít ochranný oblek, masku, brýle a rukavice.

Měly toto ráno Vaše děti na sobě? Asi nikdo, že? A nakládání s odpadem? To samé – do igelitu a do koše. A co rodiče, přítomni u svých dětí? Měli jste všichni testy? Kontrolovaly Vás učitelky/ředitelky? Myslím si, že ne..

A když děti skončily a šly do tříd, proč měly roušky, když nebyly pozitivní?

Děti neporušily nic, ty jen byly povýšeny politiky na klinické lékařské specialisty a školy na laboratoře!!!

Protože používali testy, kde výrobce uvádí v bodě 1. Upozornění a varování, který však český prodejce vynechal, toto: For professional in vitro diagnostic use only. Pro profesionální použití „in vitro“ Což znamená používat profesionálem a v laboratoři.. V českém překladu toto u testů chybí. Testy Singclean – že by záměrné nepřeložení důležité části textu? Proč asi?

Detail si přečtěte a sami vyhodnoťte zde: Je to dlouhý text.

Ne všichni přestali mít rádi své děti.

Protože se najdou jedinci, kteří za svými dětmi stojí v každém případě, spojují se na sociálních sítích, schází se v reálu venku. Tito tátové a mámy své děti do škol nedali, protože tento stav není normální ani rozumný a oni jakDemonstrace za svobodu a proti vládním opatřenímo rodiče mají zdravý rozum. Vím to, znám jich dost.

Ví že je to nelegální, nezákonné. Sám nový ministr zdravotnictví to dokonce přiznal:

Článek na iDNES, kde se dozvíte další nelogické a těžko aplikovatelné informace od ministra: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ministr-zdravotnictvi-petr-arenberger-zmeny-opatreni-pondeli.A210409_210442_domaci_vank

Strana Soukromníků o tom napsala krásné vyjádření.

https://www.facebook.com/soukromnici/posts/10158879433685259

I některé redakce stojí za dětmi, ale všichni jsou vydíráni: https://www.epochtimes.cz/2021/04/08/cr-zavazne-zasahy-do-prav-deti-zmobilizovaly-mnoho-tisic-rodicu/

Před pár dny jsem zveřejnil anketu, zde jsou výsledky přibližně 1/4 lidí, co článek četli:

Dáte své dítě do školy za podmínek testování 2x týdně?

 • „Děti do škol bez testů a bez roušek, jinak ne“ (38%, 1 192 Hlasy)

 • „Ne, nedám, nebudu mu ubližovat“ (27%, 857 Hlasy)

 • „Ministerstvo se zbláznilo…“ (22%, 700 Hlasy)

 • „Ano, dám, ale mám výhrady a budu to řešit“ (8%, 243 Hlasy)

 • „Ne, nedám, mám náhradní výuku“ (3%, 98 Hlasy)

 • „Ano, dám, vždyť mu to neublíží“ (1%, 37 Hlasy)

 • „Věřim všemu, co slyším v TV a rádiu, poslouchám“ (0%, 5 Hlasy)

Počet hlasujících: 1 802

Stát, ministerstvo a politici v roli vyděračů

Zakazuje se - skoro všeAno, tak to je, rodiče ani školy za to moc nemůžou. Tedy svým dílem samozřejmě můžou, protože se každý z nich měl postavit za své dítě, v případě rodičů a nebo skupinu dětí, v případě školy – učitelů a ředitelů.

Ale byly takové školy nebo ředitelé, jenom je teď za jejich odvahu a logiku a zdravý rozum „řeší hygiena“. Na což samozřejmě má právo, ale zákon a právníci jsou na straně lidí, co chrání děti. Protože o ty tady jde!

Najdou se i politici, co stojí za dětmi, ale je jich málo, zatím.

A hlavní podíl viny nese ono nařízení a různé upozornění pomocí e-mailů z ministerstva, které ředitelé dostali jako návod, jak se popasovat s rozumnými rodiči, co budou dělat ráno problémy. Pomocí nařízení jsou školy vydírány, zaměstnanci – učitelé „jakbysmet“. Je jim vyhrožováno propuštěním, pokud neposlechnou nařízení.

Rodičům je vyhrožováno, že na ně „pošlou sociálku“ a zastaví jim příjmy na opatrování dítěte doma. A to všechno jde směrem shora dolů. A lidi se bojí, neustále a pořád, přitom zákony jsou na jejich straně, a právníci a lékaři , ti co mají rozum, také, a pomáhají. Kde je odvaha rodičů chránit své děti za každou cenu?

Osobně mi někteří rodiči řekli, že s tím – testováním a rouškami pro děti – nesouhlasí a je to na hlavu postavené, šílené, nelegální, protiústavní a ubližuje to dětem, ale prý ta chvilka „šťourání v nose“ dětem neublíží.. Škoda, že nejsou důslední při ochraně zdraví svých dětí. Je v tom strach o práci, moc práce, nervy, strach o finance. Protože lidi už jsou na konci svých sil..

A co učitelé, jak se k tomu staví oni?

Antigenní testyVypadá to, že jak kde a jak kdo. Viditelně ale menšina stojí za dětmi a rodiči, v některých školách, s Waldorfskou nebo Montessori výukou, se snaží vyjít rodičům vstříc, jsou i školy, kde vše odmítli rovnou, protože o děti se mají starat rodiče a oni rozhodnou, zda bude dítě testované či nikoli, ne stát, ne ministr, ti na to nemají žádné právo!!

Starší učitelé se drží nařízení, protože si nemůžou dovolit přijít o práci, mladší se snaží pomáhat, jak to jde. Vyjít vstříc. Ale jak říkám, jsou výjimky. A to na obě strany. Pomáhají, odmítají nařízení, ale taky nechtějí pomoct normálním rodičům. A ano, normální rodiče chrání své děti.

Co je to být normální?

Protože normální je být normální, normální je žít a dýchat, podnikat. Normální je nechat lidi být lidmi.

To jako stále nechápou ti nahoře? Vlastně oni nemusí s 80.000-250.000 tisíci měsíčně je to netrápí, tak jako lidi s 12.000 – 25.000 korunami měsíčně!

Jen tak nadhodím..

 • Přemýšleli jste, proč zrovna tyto testy?
 • Proč tak narychlo?
 • Proč chtějí něco najít?
 • Proč ubližují dětem? Protože jim ubližují! Tělesně, psychicky, duševně!
 • Proč testy z Číny, když jsou jiné a lepší, bezdotekové, ze slin?
 • Proč se nikdo nezajímá o složení těch tyčinek, co strkají dětem do nosu?
 • Proč se nikdo nezajímá o to, že neproběhlo žádné testování samotných testů, před uvedením na trh.
 • Proč se lidi nezajímají o svá práva, o zákony?
 • Proč vlastně vůbec testy?!!

#tesagen221det8free

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch