práce sebevědomí

Nedostatek sebevědomí ničí lidské životy

A to mnoha ambiciózních mužů a žen. Malá víra ve své schopnosti a neumění prosadit to, co skvěle umím a ovládám je součástí života mnoha lidí. Pokud si nevěřím vznikají frustrace, špatné nálady, dlouhodobý stres a následný odchod ze skvělého místa.

Ve chvíli konkrétní soutěže na pracovišti získá kreativní úkol kolega, který evidentně nemá schopnosti ani vzdělanostní background, ale umí se lépe prosadit mezi kolegy i před šéfy.

Problémy s vírou v sebe

víra v sebeO co vlastně jde? Problémy s vírou v sebe a schopnosti mají svůj původ ve věku mezi 9 až 15 lety, někdy i později v době středoškolských studií. Někdy může jít zdánlivě o banalitu – kdysi v 7. třídě jste vyprávěli vtip o přestávce svým kamarádům, spletli jste jej a oni se vám vysmáli.

Smějí se vám?

Nebo jste byli zkoušeni před tabulí, a přesto, že jste se hodně připravovali, fakta jste popletli a celá třída i s pedagogem se vám vysmála.

Koučovací sezení vás posunou dále

Dnes už jste dávno na tyhle situace zapomněli, ne tak vaše mysl. Tyto zážitky jsou uloženy v hlavě a ne a ne ven. A právě koučink dokáže přepsat tyto negativní situace, které ovlivňují i váš život v dospělosti.

Koučovací sezení Vás posunou tam, kam vy chcete.

Váš život se dostane do jiné dimenze.

Jdi na vrch