Každý může dokázat vše, co chce

Důležité je se rozhodnout, naučit se pracovat s energií a odhalit silné stránky.

Je leden ten správný měsíc pro rozhodování? Pro někoho ano, pro někoho ne. V obou případech pří změnách – ať už zaměstnání, podnikání nebo vztahu či životního stylu si dlouho nejsme jisti.

Rozhodování. Je to dlouhý a náročný proces – některý den máte pocit, že zaměstnání nebo vůbec svůj způsob života je potřeba velmi rázně a rychle změnit – někdy zase to vypadá, že ještě nějakou dobu v nekomfortní práci či vztahu lze vydržet. Jak se odhodlat? Co udělat pro to, abychom se rozhodli a rozhodli správně? Co všechno pro „to“ (rozhodnutí) potřebuji?

Koučování

Každý může dokázat hodně. Proč někdo dokáže a někdo ne? Téma, které zpracovávají filmaři, divadelníci, spisovatelé… a také koučové.

Koučink totiž používá techniky, které ve Vás vybudí Vaši rozhodnost, Vaše talenty, Vaši energii…

A právě v lednu uděláme společně ohlédnutí za rokem minulým – jde o speciální techniku, během ní se zamyslíte, zanalyzujete a sám/sama si určíte svou novou cestu.

Bude Vás to bavit

A bude Vás to bavit! A ještě k tomu získáte odvahu ke změně. A o to přece jde!

První nezávazné setkání v kanceláři kouče v hotelu Continental je gratis. Podívejte se na kalendář a vyberte si termín! Cena za „bilanční sezení“: 2000 Kč, délka 3 hodiny.

Možné termíny i o víkendu.

www.zdenkakarna.cz

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch