Thermal Pasohlávky

V Pasohlávkách se bude stavět lázeňský resort

Zastupitelstvo Jihomoravského kraje schválilo v pondělí 15. ledna 2018 52 hlasy napříč politickým spektrem záměr prodeje pozemků ve vlastnictví společnosti Thermal Pasohlávky pro realizaci Projektu výstavby lázeňského resortu Pasohlávky soukromému investorovi ve veřejném nabídkovém řízení.

Rada Jihomoravského kraje před týdnem projednala projektový záměr výstavby lázeňského resortu Pasohlávky ve dvou variantách.

Prodej pozemků soukromému investorovi

Společný podnik s čínskou společností RiseSun nebo prodej pozemků potenciálnímu investorovi. Důvodem pro výběr druhé varianty, která vznikla po odevzdání projektového záměru akcionářům společnosti, je možnost okamžitého zhodnocení pozemků, které jsou nyní ve vlastnictví společnosti Thermal Pasohlávky.

Odborný léčebný lázeňský ústav

„Obě varianty jsme důkladně zvážili, ale právě prodejem vzniká možnost relativně rychlého získání finančních prostředků pro Thermal Pasohlávky, což dá možnost jednak uhradit závazky společnosti, ale současně investovat například do Odborného léčebného lázeňského ústavu.

Na ten kraj aktuálně hledá finanční prostředky a další projekty jako jsou domovy pro seniory nebo základny zdravotnické záchranné služby,“ zdůraznila náměstkyně hejtmana Taťána Malá.

(red)

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch