zima

Lednová rozhodnutí

Leden je specifický měsíc, kdy obvykle prvních pár dnů většina z nás bilancuje, přemýšlí a někteří se pomalu odhodlávají ke změně či změnám.

Zimní přírodaJe to dlouhý a náročný proces – některý den určitě máte pocit, že zaměstnání nebo vůbec svůj způsob života je potřeba velmi rázně a rychle změnit – někdy to zase vypadá, že ještě nějakou dobu v nekomfortní práci či vztahu lze vydržet. Jak se odhodlat? Co udělat pro to, abychom se rozhodli a rozhodli správně? Co všechno pro „to“ (rozhodnutí) potřebuji?

A když se rozhodnu – jak sám sebe ujistím, že mé rozhodnutí je a bude správné a že nebudu litovat ? A pokud si stále nejsme jisti – obracíme se s otázkami na příbuzné či kamarády. Jsou ale oni ti správní? Mnohokrát nás samozřejmě dobře znají, ale mají třeba v mysli zakotvenou situaci, kterou jste neřešili zrovna dobře… proto zrazují, odvádějí pozornost a v podstatě vám nepomohou… nebo jen ukolébají větami typu:

Co řešíš?

Jsi v pohodě… co řešíš… máš se dobře… změny nezvládáš… domyslel jsi všechny detaily… však víš, jak to dopadlo blbě posledně… A vy se necháte ve svém snažení ukolébat.

Ukažte se

Nakopnutí koučemKaždý může dokázat hodně. Proč někdo dokáže a někdo ne? Téma, které zpracovávají filmaři, divadelníci, spisovatelé… a také koučové.

Koučink totiž používá techniky, které ve vás vybudí vaši rozhodnost, vaše talenty, vaši energii… Toto sezení vás nakopne, neváhejte s rozhodnutím.

A právě v lednu uděláme společně ohlédnutí za rokem minulým – jde o speciální techniku, během ní se zamyslíte, zanalyzujete a sám/sama si určíte svou novou cestu.

Bude vás to bavit

A bude vás to bavit! A ještě k tomu získáte odvahu ke změně. A o to přece jde!

První nezávazné setkání v kanceláři kouče v hotelu Continental je gratis. Podívejte se na kalendář a vyberte si termín! Koučka Zdeňka Kárná.

Jdi na vrch