Život jedné slečny z Brna v Austrálii

Slečna z Brna se stala úspěšnou fotografkou v Austrálii

Seznamte se s Kristýnou, odvážnou mladou ženou, která před osmi lety opustila svůj domov v České republice a hledala nový začátek v zemi „Down Under“ Australii. V pouhých 23 letech se Kristýna vydala na cestu, která navždy změnila její život. S odhodláním v srdci a vášní pro umění začala svou kariéru jako maskérka, vlasová stylistka a fotografka.

Kristýnin talent a oddanost rychle upoutaly pozornost okolí. Začala cestovat, poznávat různé krajiny a zachycovat krásy světa i lidí objektivem svého fotoaparátu. Ale nezůstala jen u toho. Dobrodružný duch ji přivedl k založení vlastního kanálu YouTube, kde sdílí své cestovatelské vlogy a tipy k fotografování se svým rostoucím publikem. Její opravdová vášeň pro umění a její inspirativní cesta z České Republiky do Austrálie se dotkly srdcí mnoha.

Kristýnin příběh slouží jako připomínka toho, že s odhodláním a tvrdou prací se sny mohou stát skutečností. Takže až se příště budete cítit nejistě při plnění svých snů, vzpomeňte si na #Kristynin_pribeh. Nechte se její cestou inspirovat, abyste vystoupili ze své komfortní zóny a přijali možnosti, které před Vámi leží.

V zahranici pouziva jmeno: Christine Nobles

domaci salondomaci salon v darwinu

Dnes je hrdou držitelkou Australského trvalého pobytu a rozkvetla v mnohostrannou umělkyni, která vyniká jako maskérka, vlasová stylistka a fotografka. Ponořeni do jejího působivého vyprávění se nám představuje temperamentní osobnost, která nejen zachycuje strhující okamžiky za objektivem, ale také se dělí o své vzrušující zážitky z cest prostřednictvím strhujících cestovatelských vlogů na svém kanálu YouTube.

Připravte se na to, že budete uchváceni jejími fascinujícími fotografiemi, bohatými na autentickou chuť do života. S každým jejím úsilím naše inspirativní protagonistka boří bariéry a přijímá výzvy, které ji čekají. Její neochvějné odhodlání a neústupná vášeň pro její řemeslo podněcují její vzestup jako skutečné umělecké síly, se kterou je třeba počítat.

Staňte se svědky proměny mladé dívky z Brna z České Republiky v průkopnickou Australskou rezidentku, jejíž tvůrčí cesta nezná mezí. Ať už jde o zachycení dechberoucích portretu nebo vytvoření ohromujícího make-upu, neustále proráží nové cesty a inspiruje ostatní, aby se nebojácně věnovali svým vášním.

You Tube – Christine Nobles

Prostřednictvím svého kanálu YouTube vás srdečně zve, abyste se k ní připojili na této mimořádné cestě, kde odkrývá skryté drahokamy, sdílí cenné poznatky a vyzařuje pozitivitu. Její vřelá osobnost a jedinečná perspektiva zajišťují, že každý divák má pocit, že je součástí dobrodružství.

Připravte se na to, že vás uchvátí umělecká zdatnost, dobrodružný duch a nebojácná povaha této pozoruhodné mladé ženy. Svou kreativitou v nás všech zapaluje oheň a vybízí nás, abychom přijali svou individualitu a neúnavně šli za svými sny.

 

Photography Service Darwin

Christine s námi sdílela portréty z celého světa i České Republiky

Ceska fotografka v DarwinuFotografka v Darwinu

Color harmony project:Aurelia v lese

Ceska v Australii

Princezna Taula projekt

Sports Model

Portret Darwin

Luxury Boutique

Jewelery Photoshoot

Fashion photography darwin

Luxury Bouyique

Lost in forest

Modelka na plazi

Bardelo Brno palace photoshoot

Splash Photoshoot

Můžete mě také najít na Youtube a sociálních mediích:

https://www.instagram.com/naturespiritconnected/?hl=en

Sociální sítě Kristýny:

Instagram 1 – nature spirit

Instagram 2 – makeup artist

Více sítí najdete na webu christinenobles.com


#Kristynin_pribeh #christinenobles #christinenobles_Brno #christinenobles_zpravy_brno #christinenobles_com

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch