Seznamovací agentura Šance pro lásku, Brno

Bezpečné seznamování pro ženy i muže v seznamovací agentuře ŠANCE PRO LÁSKU

U nás se nemusíte bát a můžete se prezentovat v celé své kráse a ukázat váš krásný úsměv . 💃🥰

ŠANCE PRO LÁSKU Vám dává možnost seznámení s minimálním rizikem, procento pochybných individuí je u nás maximálně eliminováno!!!

S námi máte možnost zkusit něco nového, najít lásku 👩‍❤️‍👨 a třeba poznat i sami sebe.

❤️Individuální přístup

profil Vám vytvoříme pouze na základě osobního jednání v příjemném prostředí. Tím, že nám dovolíte poznat Vaše touhy, přání a reálné představy, my Vám za tuto důvěru nabídneme nejlepší pomoc při vyhledávání Vaší nové lásky. Nepředáváme jen kontakt na klienta, nabízíme Vám možnost osobní změny, otevřeme vám oči a pomůžeme najít vaše silné i slabé stránky. S námi máte možnost změnit život.

❤️Soukromí a diskrétnost

citlivé údaje ani fotografie našich klientů se nedostanou do žádné veřejně přístupné databáze. Vítáme všechny, kterým není seznamování prostřednictvím veřejných portálů příjemné – ať už z profesních nebo jiných důvodů.

❤️Prověření klienta

probíhá osobní pohovor přímo v agentuře a nahlédnutím do občanského průkazu atd. Půlroční spolupráce, kde znám osobně každého klienta a s klienty pravidelně komunikuji.

Osobní konzultace si domluvte na 📲 +420 721 190 190 nebo na 💌 info@sanceprolasku.cz

Přeji Vám hezké dny plné lásky.

Lena 🌼 www.sanceprolasku.cz 

#seznamovaci_agentura_sance_pro_lasku #laska #sanceprolasku #zena #muz #vztah  #sance_pro_novy_zivot #usmev #jizni_morava #individualni_pristup #diskretnost #poradenstvi #bezpecne_seznamování #zmena_image #kurz_jak_sbalit_zenu #love

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch