Cena Edwards

Za nejinovativnější diplomku 20 000 korun

Vyhlašuje se nový ročník Ceny Edwads a Ceny Atlas Copco Services. Motivovat a odměnit tvůrčí a inovativní studenty a studentky. To je hlavní cíl dvou cen, do kterých nyní mohou přihlašovat své diplomové práce. Cena Edwards se zaměřuje na technické práce a Cena Atlas Copco Services ocení práce z oblasti ekonomie a podnikání.

Výhra 20 tisíc korun

U každé z cen je hlavní výhrou dvacet tisíc korun. A porota, která bude vybírat ty nejzajímavější diplomky, ocení i další místa. Celkem tak rozdají 62 000 korun. Soutěž pořádají firmy Edwards a Atlas Copco Services. „Společnosti navíc nabízejí pracovní pozice pro absolventy v oboru, výherci tak můžou díky přihlášení diplomky nastartovat svoji budoucí kariéru,“ říká za společnosti Aneta Grünspanová.

Více informací najdou zájemci na stránkách www.cenaedwards.cz a www.cenaatlascopco.cz, kde mohou svoji práci rovnou i přihlásit, nebo na Facebooku. Konec přihlášek je 30. června. Inženýrská nebo magisterská práce musí být obhájená a nesmí být starší než tři roky.

Zajímavé projekty

V minulém ročníku ceny Edwards uspěl v kategorii Technika Michal Goláň, který získal první místo za svůj nápad na vylepšení invalidního vozíku. „Pracoval jsem na tomto projektu dva roky. Chtěl jsem zjistit, jestli to, co dělám, má nějaký smysl. Zároveň jsem chtěl zvýšit povědomí o svém nápadu. Proto jsem se rozhodl přihlásit do soutěže,“ říká Michal Goláň.

O Edwards a Atlas Copco Services

Společnost Edwards, s.r.o. a Atlas Copco Services s.r.o. jsou od roku 2014 součástí švédské průmyslové skupiny Atlas Copco, která je předním výrobcem kompresorů, vakuové techniky, stavebních strojů a průmyslového nářadí.

Edwards

Edwards je světovým lídrem v poskytování unikátních řešení v oblasti vakuových technologií a působí ve více než třiceti zemích světa. V Lutíně na Olomoucku sídlí moderní výrobní závod společnosti Edwards, kde pracuje více než 450 vysoce kvalifikovaných zaměstnanců. Výrobky společnost jsou dodávány zákazníkům prostřednictvím evropského distribučního centra umístěného v Prostějově.

Atlas Copco Services s.r.o.

Společnost Atlas Copco Services s.r.o. (dříve Edwards Services, s.r.o.) poskytuje své služby ze dvou brněnských lokalit. Na Holandské ulici pracuje více než 350 zaměstnanců v Centru sdílených služeb, které poskytuje komplexní finanční služby a zákaznický servis pro skupinu Atlas Copco. V Brně-Slatině v Servisním centru vakuových vývěv značky Edwards pak firma zaměstnává na 100 zaměstnanců.

Zprávy redaktorů [ View all posts ]

Jdi na vrch