divadelní představení

Ženy na pokraji zhroucení

Chcete-li se dobře pobavit, zajděte do Městského divadla Brno na muzikál Ženy na pokraji nervového zhroucení. Na Činoherní scéně se odehrává ztřeštěná komedie, příběh hlavní hrdinky, podváděné Pepy.

Skvělí jsou v těchto rolích Lucie Bergerová a Petr Štěpán. Postavu žárlivé Lucíi si užívá také Markéta Sedláčková, dokazuje svůj komediální talent.

Nechybí advokátka (Mária Lalková), taxikář (Dušan Vitázek nebo Jozef Hruškoci), výraznou postavu matadorky spojující tanečními kreacemi celý muzikál vytváří temperamentní Hana Vašáková. Přitažlivé především pro mužskou část diváků jsou Sára Milfajtová i Andrea Zelová alternující v postavě modelky Candely.

Příběh jednoho dne z Madridu z konce 80. let má nečekané zápletky, objeví se dokonce terorista i policisté, některé postavy omylem vypijí karpáčo s uspávacím prostředkem.

Originální filmMuzikál scénáristy JeffreyhoLanea a skladatele DavidaYazbeka vznikl podle úspěšného stejnojmenného filmu Pedra Almodóvara z roku 1988, v městském divadle režíruje již zkušený a osvědčený Stanislav Slovák.

Hraje živý orchestr vedený Karlem Cónem nebo Martinem Procházkou. Premiéra byla v prosinci 2017.

(tr)

Zprávy redaktorů [ View all posts ]

Jdi na vrch