parkovací automat

Parkování v Brně za 60 korun

Rada města Brna rozhodla o zvýšení cen za parkování ve městě a to na dvojnásobek (ze 30 Kč na 60 Kč za hodinu) a zrušila možnost bezplatného stání v noci.

Toto rozhodnutí platí od 1. ledna 2018 přesto, že parkovací automaty na to nejsou připraveny. Vyhnat tím chtějí třetinu aut parkujících v ulicích v centru města do parkovacích domů, kde se cena parkovného většinou nemění.

Rezidenční parkování v Brně

parkováníK ohlášenému plánu rezidenčního parkování rada města Brna opakovaně nepřijala žádné stanovisko a zřejmě ho odsouvá na další volební období.

Parkovací automaty ještě nejsou

Městský podnik Brněnské komunikace musí sehnat a instalovat nové parkovací automaty, které neumějí jen počítat mince. Nové parkovací automaty na solární pohon budou podporovat platbu kartou, mincemi (včetně eurových) a konečně nás prý přiblíží civilizovaným zemím.

(vž)

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. První proto, že jsem se k tomuto oboru jako první on-line přihlásil.  Někde se dá najít i druhý reklamní agent a pak už jsou všichni ostatní :) Byl jsem také členem Syndikátu novinářů a jsem členem Klubu brněnských novinářů. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. [ View all posts ]

Jdi na vrch
%d bloggers like this: