Akce v Brně

V lužáneckém parku se v neděli sjedou kočárky a maminky z celého Brna na FunBaby Day

Lužánecký park bude v neděli patřit maminkám. Právě pro ně totiž Středisko volného času Lužánky a společnost FunBaby uspořádalo akci s názvem FunBaby Day.

Workshopy

Během celého dne jsou pro maminky a jejich děti připravené workshopy, na kterých se nejen pobaví, ale dozví se také něco nového.

Poradkyně i odborníci

KočárekČeká na ně laktační poradkyně, lektorky cvičení na míčích s dětmi, lektorky nošení dětí v šátku, odborníci, kteří poradí s výběrem správného kočárku nebo bezpečné autosedačky.

„Aby si maminky v klidu užily workshopy, jsou pro jejich děti připravené dílničky, na kterých si vyrobí vlastní hrníček, látkovou tašku nebo ozdobu z keramiky a mnoho dalšího,“ uvedla mluvčí SVČ Lužánky Anna Petrželková.

Maminky fotomodelkami

Maminky se navíc aspoň na chvíli mohou stát fotomodelkami. Čeká na ně totiž fotograf, který je vyfotí a poté z jejich fotografie vyrobí titulní stránku prestižního časopisu, kterou jim pak vytiskne.

Tombola

Vrcholem celého dne bude tombola o hodnotné ceny. „Hlavními cenami bude exkluzivní kočárek Britax Go Big v hodnotě přibližně dvacet tisíc korun nebo autosedačka,“ přiblížil Lukáš Fiala z FunBaby. Maminkám se vyplatí přijít na akci hned na začátku v 10.00 hodin. „Prvních 200 příchozích totiž získá dárek,“ dodal Fiala.

V případě nepříznivého počasí se všechny workshopy přesunou z lužáneckého parku do budovy SVČ Lužánky.

Zprávy redaktorů [ View all posts ]

Jdi na vrch