Koncert Pavly Roof a Darka Neumanna

Koncert dvou dávných přátel, Pavly Roof – zpěvačky a autorky, působící od trampské Ozvěny, přes Bokomaru a Progres v big bandech Mojmíra Bártka až po filharmonický sbor Beseda Brněnská.

A Darka Neumanna – autora skupin skupiny Pojazzie a hráče na foukací harmoniku kapel Charlie The Bomber, ex Slow Hand, ex Lehká Noha a The Drinkers Rustical Jazz.

Po téměř 30 letech, kdy se jejich začínající kariéry a životy protly, dochází k dalšímu hudebnímu i lidskému setkání. Začalo to v loňském roce konfrontací provedení jazzových standardů.

Pavla podle klasických předloh s původními texty. Darek s českými texty Ester Kočičkové, které jsou jejich parafrázemi a dodávají jim poněkud nový rozměr. Nyní již nejde o rivalitu, co je lepší – ale o smíření obou pojetí.

Spustťe si pozvánku.

1.11. je v Metru doprovodí Apart Qurtet, složený z vynikajících instrumentalistů big bandů Mojmíra Bártka a dalších uskupení.

  • bicí – Anežka Nováková
  • trubka – Vojta Kadaňka
  • piano – Filip Synek
  • basa – Jan Stráník

Předprodej: https://www.metromusic.cz/program/darek-neumann-pavla-roof-apart-quartet/

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch