Zvukové wellness Solfeggio frekvencí v Brně i jinde

Solfeggio tóny přináší hluboké uvolnění a odpočinek, povznášejí tělo i ducha. Mají sílu proniknout do hlubin podvědomí a silně podporovat léčení a transformaci. Harmonizují biopole i fyzické orgány lidského těla. 

Proč se dříve zpívaly chorály v Solfeggio frekvencích v gotických katedrálách? Co dělají s naším tělem, DNA? Proč povznáší tělo i ducha? Proč mají oproti jiným hudebním nástrojům něco navíc? A to je něco zásadního! Rád popovídám při setkání.

Muzikoterapie v Brně

V Brně pořádám pravidelné relaxační muzikoterapie, na kterých uslyšíte terapeutický vibrafon Tóny života, který obsahuje devět Solfeggio frekvencí tvořících starověkou hudební stupnici. A dva speciální gongy. Jde o jediné hudební nástroje u nás. Zmínky o těchto frekvencích sahají do starověku, kdy byly součástí gregoriánských chorálů zpívaných především v gotických katedrálách.

Pro optimální relaxaci a harmonizační působení tónů ležíte při poslechu na karimatce, přikryti dekou. Necháte se unášet harmonizujícím zvukem a v hlubokém uvolnění vypnete svou mysl od stresů všedního dne, vnímáte pouze své tělo.

Můžete si udělat radost a naladit své srdce i celé tělo frekvencemi, které nás zrodily. Zvuk je dechem Stvořitele.

V případě zájmu rád přijedu za vámi. 🙂

Petr Makeš

nejbližší akce najdete zde – https://www.zdravy-domov.cz/rubriky/prednasky-seminare/

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch