Demonstrace proti vládním omezením Brno 17.11.2020

Demonstrace za svobodu a proti vládním opatřením

17.11 2020 proběhla v Brně demonstrace za svobodu a proti vládním opatřením.  Na Zelném trhu se tak od 15:30 odpoledne a dále sešlo přibližně 1500-2000 lidí, kteří chtějí normálně žít, dýchat a nakupovat.

Byli tady lidi, co chtějí sportovat, plavat, chodit do kina nebo s přáteli posedět v restauracích. Lidé, co chtějí normálně žít, chtějí zdraví pro své rodiny a chtějí zdraví pro své děti. Tito lidé demonstrovali.

Demonstrace proti vládním omezením Brno 17.11.2020

To ale podle názoru většiny lidí v současnosti vláda vůbec nedělá, jenom omezuje. A nejenom vláda v ČR, ale i vláda na Slovensku, kde už provedli vynucené – takzvaně „dobrovolné“ testování, s bezcenným modrým papírem. Dnes třeba chtěli zabránit desítky tisíc protestujících paní Merkelové v Německu uzákonit podobné šílenosti. Jenže to nevyšlo. Uvidíme tedy, co se bude dít v Německu..

Lidi vyjádřili nesouhlas s vládou

Lidi nesouhlasili s postojem vlády, s jejími omezeními a nařízeními, které ničí ekonomiku, vztahy, firmy, podnikatele. Lidé zde přítomní chtějí žít a bojují i za ostatní, kteří ani neví, že neví, že se něco děje. Takovým lidem se říká že se „vaří jako žáby v kotli“.. Někdo jim říká ovce.

Ale důležité je, změnit myšlení těchto lidí, co nechápou, že se vracíme pomalu před rok 1989.. Někteří lidé tvrdí, že něco takového nebylo ani za Hitlera. A nejenom na demonstraci v ČR, ale i dnes v Německu! Každopádně jej třeba být slušný, opatrný a pomáhat starým i nemocným. Mýt si ruce, na to nepotřebujeme radu od vlády, to ví každý vzdělaný člověk. Je potřeba posilovat imunitu, protože nyní neexistuje jiný, veřejně známý ( a vládou doporučovaný), způsob boje s virem.

Studenti nebo důchodci? Kdo se za lidi postaví?

Demonstrace proti vládním omezením Brno 17.11.2020Tehdy tu byli studenti, co se postavili tyranii vlády, ale dnes, to musí zařídit sami lidé, všichni rozumní lidé. Podnikatelé, odbory, lékaři i Policie, která tu je koneckonců pro nás, pro lidi, ne pro vládu, aby chránila pár jedinců.

Osobní zkušenost na demonstraci

Byl jsem od začátku akce osobně přítomen a zde jsou mnou pořízené fotografie z akce a krátké videa. Dlouhé  video pořizovala Policie, která byla přítomna u všech ulic vedoucích z náměstí. Také se tam objevily televizní štáby z Primy a ČT.

Všechny fotografie jsou autentické a se vším tam vysloveným samozřejmě souhlasím, protože razím směr říkat pravdu lidem již od začátku této nesmyslné COVID kampaně proti lidem. Využití strachu a bezmoci. LIdi se bojí a dají se lépe ovládat!

Je tu vir? Ano je!

Nepopírám existenci viru, který tu je a pro některé lidi je smrtelný, ale současná takzvaná léčba zavřením se doma a vyležením…. To je prostě virová nákaza. Lék dle vlády není. Jen očkování. Většina rozumných lidí ale nesouhlasí. Ti s kterými jsem mluvil, psal či chatoval. Existenci viru nepopírali ani organizátoři tohoto pokojného setkání.

Kdo má lék na COVID-19?

Lék určitě je, možná tu už byl,  ale není to vakcína, kterou se nám snaží vláda vnutit a všechny tak zachránit. Vakcína na mutující virus, který je nyní už tak slabý, ve své nekolikáté mutaci, že velké množství lidí ani neví, že jej má nebo již mělo. Opravdu se dělá vakcína na další varianty tohoto mutujícího  viru?

Zamyslete se lidi, když něco mutuje už přes půl roku po celém světě, na kterou verzi viru asi tak můžou vyrobit vakcínu? No přeci na tu první, pokud by ji měli izolovanou.

Ale to je na dlouhé povídání, tohle je informace o akci, demonstraci v Brně 17.11.2020, která proběhla na Zelném trhu, a to v klidu. Po celé České republice proběhly další podobné akce. Praha, Ostrava. O některých se píše i veřejně. Lidi se setkali, popovídali, poslechli si řečníky, zazpívali. A ano, i tady se vyskytli dva podnapilí občané, o které se ale postaral antikonfliktní tým Policie a lidi odvedl pryč. Což bylo správně.

Fotogalerie je řazená pozpátku.

Videa


———-

Další dvě videa zde…
————

Osobně, ale ne až do konce – 17.11.2020 – Ilja Hynek

Zde psané je, co jsem viděl, slyšel, ale i názory lidí přítomných. Souhlasím s nimi.

#anti_covid_17_11_2020_brno_zelnak

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch