Ples v Mikulově

Pozvánka na Vinařský ples v Mikulově

Rádi bychom vás pozvali na Vinařský ples v Mikulově, který se uskuteční v hotelu Volarik v sobotu 24. února 2018 v 19:30.

Vinařský ples v MikulověNa plese se bude podávat menu inspirované čtyřmi ročními obdobími, takže si hosté pochutnají na delikatesách inspirovaných vínem.

Zároveň si můžete i zasoutěžit v mistrovství Mikulova v tahání koštýřem a všem předvést, jak to s vínem umíte.

Ples, na kterém se someliérem ochutnáte ty nejlepší vína z vinařství Volařík bude i pomáhat.

Celý výtěžek z tomboly bude věnovaný dennímu stacionáři Biliculum v Mikulově. Protančit střevíce můžete za doprovodu živé kapely Partyleaders a nebude chybět ani klasická cimbálovka. Více se dozvíte na www.hotelvolarik.cz nebo www.volarikcapital.eu.

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. První proto, že jsem se k tomuto oboru jako první on-line přihlásil.  Někde se dá najít i druhý reklamní agent a pak už jsou všichni ostatní :) Byl jsem také členem Syndikátu novinářů a jsem členem Klubu brněnských novinářů. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. [ View all posts ]

Jdi na vrch
%d bloggers like this: