globální krize

Globální krize. Východisko existuje!

Celosvětové fórum „Globální krize. Východisko existuje“

Nárůst cen potravin a energií, posun odchodu do důchodu, nezájem vrcholných politiků o potřeby lidí – toto jsou jedny z moha aspektů probíhající globální krize. Jaké jsou perspektivy naší civilizace? 

V sobotu 22. dubna se uskuteční mezinárodní online fórum „Globální krize. Východisko existuje“.

Klíčovými tématy fóra jsou:

  • hrozící kolaps ekonomiky, příčiny a řešení;
  • rostoucí energetická krize a její důsledky
  • skutečné příčiny klimatické krize;
  • hrozba rozvoje umělé inteligence v dnešním konzumním formátu
  • výhody a perspektivy tvořivého formátu společnosti, nastavení podmínek pro skutečné a efektivní řešení krizí

Fórum organizují dobrovolníci projektu Tvořivá společnost ze 180 zemí a bude simultánně tlumočeno do 150 jazyků. Informace prezentované na fóru vycházejí z 27 let trvajícího interdisciplinárního výzkumu nezávislých výzkumníků a vytrvalých nadšenců, sociálně aktivních lidí, kterým není lhostejné, jaký svět zanechají dětem. 

Přímý přenos bude k dispozici 22. 4. 2023 od 17:00 h na webu https://creativesociety.com/cs a na různých mediálních platformách po celém světě! Pomozte i vy rozšířit informaci o tomto fóru!

Odkaz na událost: https://creativesociety.com/cs/global-crisis-there-is-a-way-out

Upoutávka na fórum: https://youtu.be/RUqk3ZoQhiE

Odkaz na přímý přenos: https://www.youtube.com/live/6ZWVKBUL3IQ?feature=share

Tvořivá společnost je projekt celého lidstva, který poskytuje příležitost přivést naši civilizaci v co nejkratší době mírovou cestou na nový stupeň evolučního vývoje. Hlavním cílem projektu je vybudovat v globálním měřítku Tvořivou společnost, v níž bude lidský život nejvyšší hodnotou.

východisko existuje

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch