Svatební veletrh Brno Fait gallery

Ženich s pěti syny

Společenské obleky na míru pro ženichy, rodiče, prarodiče, ale i pro svatební hosty věku dětského či pubertálního prezentovala na svatebním veletrhu firma IL Styl Ivo Lizny z Boskovic.

„Zákazník přijede, vybere si materiál, změříme jej a do 4 týdnů je oblek hotov,“ říká majitel firmy, a k němu jsem schopen dodat vše potřebné – tedy košili, kravatu, pásek, boty, knoflíčky. Za oblek zaplatíte v průměru kolem 4 000 korun.

I obleky lze ušít za dobrou cenu

Svatební veletrh Brno Fait galleryMožná si řeknete – to je nějaká nízká cena, ale Ivo Lizna by vám vysvětlil, že umí pracovat s náklady na podnikání, tudíž nepotřebuje platit velký ansámbl lidí.

„Ke mně mohou zákazníci přijet si vybrat i v sobotu a neděli – prostě zavolají. Já chápu, že přes týden třeba čas nemají,“ doplňuje podnikatel,“ zákazníci na tuhle časovou flexibilitu slyší, klidně přijedou v sobotu večer kolem 22.hodiny a já se jim věnuji.“

A poslední specifická zakázka

“Přijel ženich, který už měl 3 své děti a ještě 2 vyženil. Samí kluci. A tak jsem oblékl ženicha a pět kluků do dětských obleků, všechno ušité ze stejného materiálu, moc jim to slušelo“, dodal boskovický podnikatel.

(zk)

Jdi na vrch