Ples v Brně

Téměř tuna pokrmů, 300 lahví šumivého italského vína a 600 masek

Atmosféra jako v Benátkách, soutěž o nejhezčí masku nebo ¾ tuny studené a teplé kuchyně i cukrárenských delikates. Nejen to nabízí 24. února 56. ročník plesu hotelu International, kde i šampaňské poteče proudem.

Nejlepší maska i fotografie vyhrává

ples v BrněNejstarší ples v moravské metropoli se ponese v duchu benátských slavností, a tak nesmí chybět ani soutěž o nejlepší masku večera. Ta z dam, která nebude mít s sebou masku, si ji může zapůjčit u vchodu do hotelu.

„Hosté si můžou i zasoutěžit na Instagramu o nejatraktivnější fotku plesu,“ řekl obchodní manažer hotelu International Michal Řičánek.

Šampaňské poteče proudem

Na večer je připraveno až 300 lahví italského Prosecca a nejrůznější delikatesy jako pomalu pečený telecí hřbet, bizoní kýta nebo grilovaný telecí steak. Hosté ochutnají i delikatesy z ústřicového baru nebo variaci francouzských a italských sýrů.

Významné osobnosti

Nouze nebude ani o významné osobnosti. Kromě sportovců, umělců a podnikatelů se na plese objeví i známá blogerka a modelka Nela Slováková nebo bývalá fotbalová hvězda Luboš Kalouda. „Pozvali jsme také velké naděje brněnského a českého stepu Sáru Titzovou a Tobiáše Košira,“ dodal Řičánek.

Ples pomáhá

Celým večerem provede Tomáš Matonoha a vystoupí i Leona Machálková a Ewa Farna. Ples bude i pomáhat. Výtěžek z vydražených obrazů Jadrana Šetlíka a z pokoje 5(0)5 hotelu International bude věnován Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek. Více se dozvíte na ples.hotelinternational.cz.

Jdi na vrch