Fotovoltaická elektrárna

Proč je dobré uvažovat o fotovoltaické elektrárně?

Přes dvacet let se věnuji zdravému bydlení. Ovšem co by to bylo za zdravé bydlení, kdybychom pak ekonomicky nezvládli provoz vysněného domova. Proto jsem využil nabídky a doplnil svůj rozsah činnosti o návrhy fotovoltaických elektráren pro rodinné domy.

Jaká zde vidím pozitiva?

Především šetří finance a přináší samostatnost a bezpečnost energetického provozu domácností. Když nebude plyn, co potom?

Dále jde o nejlepší zhodnocení volných financí. Návratnost je totiž velmi rychlá. Půjčka vyjde v naprosté většině levněji než platit drahé energie.

A co ještě můžeme nabídnout?

Dodací lhůta půl roku, záloha jen 70%, vyřízení dotací ve výši až 275.000,- Kč, kvalitní komponenty za rozumnou cenu skladem včetně baterií, široká servisní síť, dlouhodobá péče o klienty, technické zázemí velké firmy.

Rád pomohu 🙂

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch