Volařík v Mikulově chystá otevření hotelů. Představí novinky ve wellness i designu

Uzavřené hranice, omezení volného pohybu a zavřené hotely. Koronavirová krize zasáhla cestovní ruch v plné síle a všechny hotely musely v březnu zastavit svůj provoz. Od pondělí 25. května již mohou otevřít, a na znovuotevření je připravený i hotel Volarik v Mikulově. Ten má pro svoje klienty připraveno spoustu novinek.

Během koronavirové krize zavedl úsporná opatření, ale jeho provoz se nezastavil. V uplynulém období se totiž soustředil především na to, aby se jeho klienti po znovuotevření cítili ještě lépe než dříve.

„Rozhodli jsme se situaci využít k přípravě hotelu na plnou sezónu. Dokončujeme kompletní rekonstrukci hotelu tak, abychom mohli našim klientům nabídnout nejen naše standardní, ale i rozšířené služby o nově vybudované Sky Wellness, a také Ala Carte restauraci spojenou s novým lobby barem,“ řekl ředitel hotelu Volarik Michal Maniš s tím, že klienty čekají po znovuotevření luxusní služby i servis na nejvyšší úrovni.

Prioritou jsou i bezpečnostní opatření pro klienty. „Máme připraven program pro denní dezinfekci povrchů a dodržování všech nařízených opatření, jako je nošení roušek po celou pracovní dobu. A také potřebné rozestupy v našem novém Sky Wellness se střešním bazénem a saunou, které je natolik prostorné, že se klienti určitě nebudou cítit omezováni,“ vysvětlil ředitel hotelu Volarik Maniš.

„Vzniklá situace, kdy celá ekonomika zpomalila, nám paradoxně dává více prostoru na to, abychom Hotel Volarik v klidu proměnili na zážitkový hotel,“ vysvětlil předseda správní rady Volarik Capital Mike Volařík. Vzhledem ke zlepšující se situaci v asijských a evropských státech věří i společnost Volarik Capital, že se celá ekonomika, včetně hotelového byznysu a turismu opět nastartuje, a lidé zase budou chtít cestovat, a to zejména po České republice.

„Naše klientela je převážně z České a Slovenské republiky, a již nyní zaznamenáváme zvýšený zájem po ubytování. Naši hosté si budou si moci vychutnat krásy Mikulovska, Pálavy, Lednicko-Valtického areálu a dalších kouzelných míst se službami a standardy, na které jsou zvyklí ze zahraničí a světových velkoměst,“ dodal ředitel Michal Maniš, který chce se svým týmem vybudovat v hotelu pro svoje klienty nezapomenutelnou atmosféru.

Kromě hotelu Volarik společnost aktivně pracuje na dalším projektu – Boutique Wine Hotel, který se zařadí do systému design hotelů po celém světě. Cílem Volarik Capital je uvést hotel do zkušebního provozu v roce 2021. Vzhledem k současnému vývoji ekonomiky se tato výstavba podaří zrealizovat prostřednictvím výhodnějších finančních podmínek a tím celkově zlepší návratnost investice.

Dalším projektem společnosti je ECO apartmánový resort, který bude zaměřený jak na rodiny s dětmi, tak na zážitkové kongresy. „Unikátností projektu je, že bude celý spojený s přírodou. Jak svou polohou, tak i stylem stavby. Tak jako u všech našich projektů, jdeme i u této výstavby ekologickou cestou, držíme náš styl a zvolenou strategii,“ doplnil předseda správní rady Mike Volařík.

Foto: Volarik Capital

Jdi na vrch