Vánoční dům Brno Bystrc

Vánoční dům v Bystrci se opět rozsvěcuje

26.listopadu se na ulici Krajní 43 již po šesté rozsvítí Vánoční dům. Rozsvícení začne v 16:30. Můžete se těšit na rozsvícení spojené s LIGHT SHOW a LASERSHOW.

Těšit se také můžete na koncert nadějného hudebníka který si říká VAŠUS MUSIC, zahraje vám píšničkářka Ester Gerson, do světa Brněnského hantecu vás dostane Honza Žanek Hlaváček a těšit se můžete taky na vystoupení Kateřiny Mrázkové ve formaci Kat&Combo a dua houslistek.

Vánoční dům Brno BystrcPohodová vánoční atmosféra samozřejmostí. Celý program najdete na našem webu Vánoční dům Brno, tam také můžete potvrdit  svoji účast která nám usnadní organizaci.  Na domě bude svítit okolo 8 500 LED diod, je nataženo cca tři kilometry světelného kabelu, 1700m propojek a 150m prodlužovaček. No a nesmí chybět přes 45 traf.

Jelikož se u domu nachází i reproduktor na hudbu a velkoplošné projekce tak výzdobu budou řídit 3 počítače a jeden server takže si troufám říct že se jedná o Brněnský unikát. Máme taky ručně vyřezávaný betlém který je k vidění do druhého svátku vánočního a celá výzdoba až do 10.1.2022.

Kdy svítíme naleznete na našem webu  v sekci Program.

Povídá Patrik Kouřil, autor projektu Vánoční dům.

Stránky této akce na Facebooku:  https://fb.me/e/1tFMcRyrX

Koncert před Vánočním domem

Mladá skupina Sananaj z Brna vám zahraje pár převzatých a také autorských písniček přímo před Brněnským Vánočním Domem. Akce se bude konat 3.12 2022 od 15:30

Budeme rádi za účast a podpoření začínající kapely která za to stojí. A kdo nemůže osobně, tak alespoň online na našem YouTube! Ale osobně je to vždy lepší.

Stránky koncertu na Faceboku akce:  https://fb.me/e/26ci1RoXX

#vanbastr1122

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch