Brno AVION

V Avionu Brno lidem zdarma změří zrak a nasadí jim opilé brýle

V sobotu 21. dubna se v AVION Shopping Parku Brno koná akce Každý krok pomáhá. Nabídne preventivní prohlídky i přehlídky BESIP.

Lidé zažijí pocity opilosti za střízliva

Zjistit si složení těla, kvalitu zraku a za střízliva zažít pocity jako po šesti pivech mohou lidé, kteří tuto sobotu přijdou do AVION Shopping Parku Brno, kde se koná akce nazvaná Každý krok pomáhá. „Na místě budou lékaři, kteří lidem změří kvalitu zraku nebo složení těla,“ uvedla Dáša Juríková za Oborovou zdravotní pojišťovnu, která akci pořádá.

Jak se mění lidské vnímání po alkoholu

Kromě toho je akce zaměřená také na řidiče. BESIP je naučí, jak se bezpečně poutat v autě, jak správně sedět za volantem a nasadí jim opilé brýle. Díky nim řidiči za střízliva zjistí, jak se mění jejich vnímání po alkoholu.

Program pro celou rodinu

Přijít ale může celá rodina. „Pro děti bude v obchodním centru připravený stánek s malováním na obličej a tvarováním balónků,“ dodala Juríková. Na akci vystoupí také legendární Martin Šimůnek se svojí biketrialovou show, mažoretky Brno nebo tanečnice Bellynky Oslavany.

Akce zaměřené na zdraví

AVION Brno tímto programem pokračuje s akcemi zaměřenými na zdraví. „Poskytnutím prostoru pro akci Každý krok pomáhá pokračujeme po Dni, kdy se budu mít ráda a Zdraví v akci v trendu pořádání aktivit s tématikou zdravého životního stylu a péče o zdraví, která k jaru, a nejen k němu, patří,“ podotkla za AVION Brno Kateřina Kafoňková.

Program akce

  1. Vyšetření zraku
  2. Stánek pro děti malování na obličej + tvarování balónků
  3. Měření složení těla, konzultace s lékaři OZP
  4. Soutěž OZP
  5. Bezpečné poutání – bezpečnost pasažéra ve vozidle
  6. Správná pozice řidiče za volantem, asistenční systémy, opilé brýle
  7. První pomoc, zdravověda, maskování zranění

Doprovodný program

  • 10:30 Bellynky Oslavany
  • 11:00 Bellynky Oslavany
  • 12:30 Mažoretky Brno I. vystoupení

Zprávy redaktorů [ View all posts ]

Jdi na vrch