Průmyslové balení a značení

Na mikulovské konferenci se představí nejnovější trendy v oboru automatizace, značení a manipulace s výrobky

Na zámku v Mikulově se ve dnech 26. a 27. dubna uskuteční konference s názvem Den automatizace a značení. Akci pořádají dvě jihomoravské společnosti – Bottling Printing z Mikulova, kterou zastřešuje společnost Volarik Capital a Alvey Manex z Podivína. Již třetí ročník představí nejnovější trendy průmyslového balení, značení a manipulace s výrobky.

Virtuální 3D realita

Očekává se velký zájem z řad výrobců potravin, nápojů, spotřebního zboží i automotive. „Účastníci si mohou projít plně automatizovanou výrobní halu ve virtuální 3D realitě nebo sledovat personalizované značení laserem v plně funkční lince, která bude na zámku postavena,“ řekl Mike Volařík, předseda představenstva Volarik Capital.

Roboti nahradí levnou pracovní sílu

Účastníci se dozví, jaké jsou nejčastěji používané technologie pro značení výrobků, sekundárních obalů a palet, i mnohé o možnostech využití průmyslových robotů a kompletních robotizovaných linek. Ty s největší pravděpodobností již v brzké době nahradí levnou pracovní sílu.

Již 3. ročník

Třetí ročník konference má letos název Den automatizace a značení a navazuje na dva úspěšné ročníky ObalTrendu. „Nový název lépe odráží koncept a tematické zaměření konference,“ vysvětlil výkonný ředitel společnosti Bottling Printing Kamil Suchánek.

Nejnovější trendy v oboru

Konference startuje 26. dubna v 9:30 hodin na mikulovském zámku. Prezentovány budou nejnovější trendy v oboru, velký prostor je věnován případovým studiím. V rámci doprovodného programu se představí dodavatelé zařízení, komponentů i softwarových řešení.

Zprávy redaktorů [ View all posts ]

Jdi na vrch