Deklarace lékařů k nátlaku na očkování

Projednávání novely pandemického zákona bylo odsunuto na 1. února. Pokud by tato novela byla schválena, přešly by na ministerstva  (zdravotnictví, vnitra a obrany) ohromné pravomoci a tím by vpodstatě došlo k demontáži demokracie v naší zemi (podrobný text na https://deklaracelekaru.cz/vlada-ukoncuje-parlamentni-demokracii-mobilizujme-odvahu-a-alidskost.php).

Vlivem cenzury médií i sociálních sítí se tyto informace nedostanou k lidem, kteří již možná přestávají být přesvědčeni o tom, že třetí dávka je skutečně ta očekávaná tečka. Již se totiž nyní občas i do mainstreamu dostanou zajímavé informace, ale vláda přesto pokračuje v nátlaku a mediální masáži dál.


Vážení očkovaní i neočkovaní spoluobčané,

sami jste byli svědky toho, že co vám slibovala vláda, tedy že „Tečka“ bude skutečná tečka za koronavirem, se nekonalo. A přitom skutečným odborníkům bylo již dávno zřejmé, že to nebude dlouhodobě fungovat. Jenže těmto odborníkům vláda záměrně nenaslouchala, naopak je prohlašovala za dezinformátory.

Avšak odborníci, kteří se opakovaně mýlili, dělají poradce vládě dál, jako by se nechumelilo. Dokonce i Evropská léková agentura (EMA) varuje před dalšími, posilujícími dávkami vakcín, protože neexistují žádná data hovořící v jejich prospěch a navíc mohou poškozovat imunitu1. Podle německého Institutu Roberta Kocha se omikron šíří zcela stejně mezi očkovanými i neočkovanými. A navíc je omikron o více než 99 % méně smrtící než delta2, tedy méně nebezpečný než jiná běžná respirační onemocnění.

Pro očkování či posilující dávky již není naprosto žádný důvod. Přesto naše vláda nejenže pokračuje v dalších restrikcích vůči neočkovaným, nadále nutí lidi k dalším dávkám a dokonce vyhlašuje válku svobodným informacím3, ale navíc se pokouší sněmovnou protlačit zákon (pomocí novely pandemického zákona), který v obrovské míře přesune pravomoci z demokraticky voleného parlamentu na tři ministerstva (zdravotnictví, vnitra a obrany)4.

Tato ministerstva by po schválení novely mohla o své vůli nařídit povinné očkování pod hrozbou milionové pokuty.Při jednom aktu nedodržení současně pandemického zákona a zákona o ochraně veřejného zdraví, což se může stát snadno, protože se tyto zákony překrývají, má být vyměřena pokuta u horní hranice sazby, tzn. kolem milionu korun.

Karanténu bude možné vyhlašovat prostřednictvím SMS zpráv a bude platit, i když si zprávu nepřečtete nebo budete mít vypnutý telefon. A za nedodržení opět vysoké pokuty. Soudy, které nyní řešily kauzy nezákonnosti opatření přednostně, je mají v budoucnu zařazovat do běžného pořadníku, takže na řadu by se mohly dostat až za několik let. Nad tím vším budou mít neomezenou moc zmíněná tři ministerstva, která by mohla vyhlásit jakákoliv nařízení i při pouhém riziku šíření nakažlivého onemocnění, což ve skutečnosti znamená, že jakýkoliv vybraný odborník může vyhlásit riziko a ministerstva mohou zmrazit život v naší zemi.

Nyní je již zcela očividné, že tu nejde o zdraví lidí. Zrovna v době, kdy infekce přestala být nebezpečná, zde vidíme zcela jasný pokus odebrat nám moc nad svými životy a předat ji ministerstvům, která jsou často řízena lobbystickými skupinami napojenými na zahraniční či mezinárodní frmy. Tedy pokud si jakákoliv farmaceutická frma usmyslí, že proočkuje čímkoliv celou populaci, i když k tomu nebude žádný důvod, nebude jí stát nic v cestě.

Ti z vás, kteří jste uvěřili reklamním kampaním a nechali jste se naočkovat, můžete sami vidět, že s vámi vláda nehrála férově. Skutečně schopní vědci, kteří vše předvídali (včetně skutečnosti, že RNA virus mutuje tak rychle, že očkování za krátkou dobu nebude fungovat), stále nejsou vyslyšeni a ti, kteří se opakovaně mýlili, stále radí vládě. A tato vláda nyní chce, abychom jí odevzdali svou moc? Vláda, jež opakovaně vydávala protizákonná opatření, která soudy vracely, ale ona stejně vydávala další protizákonná opatření?

Nyní se již nejedná o to, zda očkovat, či neočkovat. Jde o zásadní přeformátování naší demokracie v dekretární systém, při němž si mohou úřady vydávat jakákoliv nařízení pod hrozbou likvidačních pokut bez kontrolního vlivu parlamentu i soudů. Po 32 letech tak opět přicházíme o demokracii. Pokud se tomu nepostavíme nyní, velmi obtížně se budeme vracet zpět. Z běžných médií se takové informace nedozvíte, a proto jsme vás oslovili právě tímto způsobem.

Nastal čas, kdy každý občan České republiky, který chce v naší zemi zachovat demokracii, musí říct jasně a nahlas NE.

Z toho, co vidíme, lze usuzovat, že toto je pouze první krok k demolici demokracie v naší zemi. Pokud neobstojíme, otevřeme cestu dalším možným krokům. Novela se má schvalovat již 1. února 2022! Proto nyní potřebujeme

MOBILIZOVAT veškerou svoji sílu k zastavení pandemického zákona

oslovováním ostatních, demonstrováním na náměstích, vysvětlováním dalším očkovaným, že to, co se stalo, nebyla náhoda, nýbrž záměr. Pro záchranu demokracie se musíme spojit a říct vládě a parlamentu, že i když vzešly z demokratických voleb, tak od nás nemají žádné zplnomocnění vzít nám náš demokratický systém.

1 iDnes: Posilující dávky mohou snížit imunitu, varuje EMA. Souhlasí i někteří Češi

2 Novinky.cz: Neuvěřitelné číslo. Omikron se zdá být až o 99 procent méně smrtící než delta

3 CNN Prima News: Vláda vyhlašuje válku dezinformátorům. Zaměří se na hlavní šiřitele covidových bludů

4 youtube.com: Václav Klaus k pandemickému zákonu: Zastavme útok na ústavnost

28. ledna 2022


Antonín Baudyš, Mgr. Ing. Pynelopi Cimprichová, Aneta Hlinčíková, Václav Hrabák, Martina Novotná, Jakub Olbert, JUDr. Jindřich Rajchl, David Tesař, PhDr. Vladimíra Vítová Ph.D., Mgr. Libor Vondráček (abecedně)

Původní text Deklarace lékařů

Další informace: hnutiprameny.czsvycarska-demokracie.czzmenamatrixu.czdeklaracelekaru.czvratmedetidoskoly.czotevremecesko.czvolimtrikoloru.czmanifest.czaliancenarodnichsil.czsvobodni.cz

Vláda se záměrně snažila vytvořit příkopy mezi očkovanými a neočkovanými. Mnoho lidí, kteří mediální masáži podlehlo, nyní již začíná pochybovat. Prosím oslovme je. Nyní jsou ohroženy demokratické principy, které se dotknou všech bez rozdílu. Život v naší zemi by v bodoucnu mohly prostřednictvím nikým nevolených úřadů ovládat bez kontroly parlamentu nadnárodní korporace. Nyní je skutečně čas na to, aby se aktivně zapojil každý z nás, kdo ví, o co se nyní hraje a komu leží na srdci budoucnost naší země. A všichni moc dobře víme, že za dob socialismu byly ve státních podnicích kopírky tím nejstřeženějším majetkem!

Tiskněme, Kopírujme, Roznášejme, Kolportujme! Pokud se nás do toho zapojí i jen část podporovatelů Deklarace, může to mít pro celou naši zemi ohromný vliv!

PDF k tisku: https://deklaracelekaru.cz/dopis.pdf

Převzatý text výše… K vlastnímu prostudování a zamyšlení…

Vážení rodiče, dobře zvažte, zda své děti necháte očkovat experimentální vakcínou

Desetitisíce lidí pochodovaly v neděli Prahou – demonstrovali proti nařízením vlády

Proč jsme obětovali naše děti?

Demonstrace za svobodu a proti vládním opatřením

#deklektotne_@_2022

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch