Připravte se na školu včas

Zatímco v minulých letech si děti přály, aby prázdniny nikdy neskončily, letošní prázdniny jsou trochu jiné. Děti ve škole nebyly už několik měsíců, s kamarády se neviděly vůbec, nebo jen málo, a přiznejme si, učení doma s rodiči je stresující pro obě strany. Lehce se tak letos může stát, že se do školy nebudou těšit pouze prvňáčci a zarytí studenti, ale i ti, pro které byl v minulosti začátek školního roku utrpením. Jistotou však zůstává, že v půlce srpna je už vhodný čas projít školní pomůcky z minulého roku a doplnit, co dětem chybí. V případě prvňáčků je potřeba nakoupit celou výbavu, a tak není příliš času nazbyt. Jak potvrdil Aleš Pavlík, nákupčí školních potřeb společnosti Tesco, rodiče prvňáčků začínají s nákupem pomůcek až pět týdnů před začátkem školy. V obchodech Tesco naleznete nabídku Zpátky do školy už od konce července. Máte tak dostatek času nakoupit vše potřebné.

Compact Premium Školní batoh

Školní batoh bude vaše dítě potřebovat každý den. A proto je důležité, aby byl nejen krásný, ale hlavně také praktický a bezpečný. S nekvalitními batohy totiž zaděláváte vašemu dítěti na problémy se zády. Batoh Compact Premium má polstrovaná záda a umožňuje přesné nastavení ramenních popruhů, čímž chrání zdravý vývoj páteře. O bezpečnost dítěte na cestě ze školy se starají reflexní proužky.

Běžná cena: 899,- Kč, nyní: 599,- Kč

Hash Studentský batoh

Studentské batohy se liší samozřejmě vzhledem, ale stále je nedůležitější kvalita. Batoh Hash má zpevněná záda i dno a nastavitelné popruhy, takže chrání záda. Díky čtyřem komorám je přehledný a vejde se do něj učení na celý den i se svačinou.

Běžná cena: 699,- Kč

Školní penál s náplní

Pokud potřebujete koupit penál a kompletně ho vybavit, je pro vás nejjednodušší koupit penál, který už je naplněný. Zbavíte se tak starostí s hledáním ostatních pomůcek a máte jistotu, že každá tužka bude mít v penálu své místo.

Běžná cena: 109,- Kč

Centropen Tornado a zmizík

Tornádo patří do penálu již po několik let. Psaní s ním je jednoduché, protože díky drážkám perfektně padne do ruky. Výhodou oproti propiskám samozřejmě je, že jej lze jednoduše vyzmizíkovat a opravit chyby. Skvělou volbou je proto praktický set, ve kterém najdete tuto nerozlučnou dvojku pohromadě.

Běžná cena: 34,90 Kč

Faber-Castell Grip 2001 Jumbo Grafitové tužky

Ergonomický tvar se netýká pouze per. Grafitové tužky značky Faber-Castell mají kromě trojhranného tvaru také GRIP zónu s malými masážními a protiskluzovými body, aby se vašemu dítěti lépe držely a nevyklouzávaly z ruky.

Běžná cena: 99,90 Kč, nyní: 69,90 Kč

Tesco pastelky 24 barev

Aby vaše dítě mohlo popustit uzdu své fantazii a kreativitě, potřebuje mít v penálu pastelky s širokou škálou barev. Kvalitní Tesco pastelky si hravě poradí s každou omalovánkou i mistrovským obrazem na výtvarné výchově.

Běžná cena: 79,90 Kč

Koh-i-Noor Modelovací hmota

Modelína je u dětí velice oblíbená, protože z ní mohou vytvořit téměř cokoliv. A když je to přestane bavit, snadno si z ní mohou opět vyformovat něco nového. I proto je skvělé, když narazíte na modelínu za skvělou cenu, abyste ji mohli mít doma dostatek například na postavení všech zvířátek ze zoo.

Běžná cena: 14,90 Kč

Boxy na svačiny a lahve na nápoje

Čím by byla školní přestávka bez chutné svačinky? Co připravíte dítěti ke svačině je zcela na vás. Boxy se postarají, aby vaše kulinářské umění nedošlo v batohu k úhoně a zároveň se nepošpinily sešity a učebnice.

Běžná cena krabičky na svačinu: 59,90 Kč

Běžná cena Paso láhve na pití: 134,90 Kč

 

Foto: Tesco

 

Jdi na vrch