Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová a jeí dotazy pro ministra

Otázky kolem Covidu! Zodpoví je ministr zdravotnictví?

Lidem dochází trpělivost. Advokátům dochází trpělivost. Trpělivost s vládou a jejími neustálými dezinfomacemi, kterými ohlupuje své občany. Vláda neinformuje pravdivě, zatajuje nebo přímo lže. O virech, o lécích, vakcínách a jejich nákupu a účinnosti, o finančních zakázkách vlády.

Trpělivost lidem došla i advokátce Mgr. Janě Zwyrtek Hamplové, která položila zákonnou žádost a nyní se ukáže, co pan ministr zdravotnictví Vlastimil Válek odpoví. Dozvíte se to jistě na jejím FB profilu – je dále v textu.

Otázky pro pana ministra a jeho odpovědi, které by mělí lidi znát

Prohlédnete si otázky paní magistry, které dnes 1.7.2022 odeslala. Na svém FB profilu píše

…. A na co se ptám? Na důkazy ke všemu, co se očkovaným i neočkovaným, a hlavně rodičům dětí, tvrdí. Pokud ty důkazy mají, budou odpovědi snadné. Pokud je nemají, jsem hodně zvědavá, jak si z otázkami poradí… Docela si umím představit, že by je pak oba tábory hnaly společně… kam? Před tribunál národa… Může se jmenovat volby… soud… nebo tak nějak… 🙂 Dříve byla populární defenestrace… nebo máchání v koši ve Vltavě… Ale to už se dnes nesmí. Hezký víkend přeji! ….

Demonstrace za svobodu a proti vládním opatřením

Desetitisíce lidí pochodovaly v neděli Prahou – demonstrovali proti nařízením vlády

#jazwyham2022 #minvale2022

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch