Desetitisíce lidí pochodovaly v neděli Prahou – demonstrovali proti nařízením vlády

Lidi už toho mají dost. Desetitisíce jich pochodovaly s transparenty v neděli odpoledne Prahou. Kolem 14. hodiny začínaly srazy různých uskupení na Václavském náměstí a po projevech se lidé vydali kolem úřadu vlády na Pražský hrad. Tam mělo být zakončení akce.

Zaměstnanci, lékaři, učitelé, hasiči i policisté, všichni co mohli a přijeli na demonstraci proti nezákonným nařízením vlády. Lidi to ví, lékaři to ví, policisté to ví, právníci to ví, a tak se sešli a řekli své NE! Rozumní lidé, kteří ví, jak probíhá život. A že nařízení vlády jsou pouze politická a ne zdravotní. Tedy že o zdraví lidí nejde, ale jde jen o peníze. Lidé provolávali různá hesla a nesli transparenty s texty proti vládním nařízením.

Sešli se lidé ze skupin Chcípl pes, Trikolora, Svobodní, Volného bloku a dalších uskupení, které nesouhlasí s tím, co vláda nařizuje a jak se chová, jak vydává jedno nezákonné nařízení a represní opatření za druhým, proti zákonům a ústavě, a vůbec je to nezajímá. Promluvili zástupci jednotlivých skupin a právníci. A samozřejmě lidi se sešli.

Nejdůležitějším vzkazem vládě bylo, aby přestala lidi rozdělovat na očkované a neočkované, jde totiž o apartheid a porušování mezinárodních úmluv. Na shromáždění také zaznělo, že demonstrace je svolána nejen proti povinnému očkování, ale i proti jmenování Rakušana ministrem vnitra a Martina Kupky ministrem dopravy v nové vládě Petra Fialy.

Česko, Slovensko? Celý svět!!

A nejde jenom o Prahu, bouří se lidé po celém světě. Jenže české televize a rádia o tom moc neinformují. Bojí se. Bojí se pravdy a bojí se lidí, kteří pravdu říkají. Ruší se televizn pořady, kde by mohl člověk znalý situace mít jiný názor než TV předkládaný. Velké demonstrace jsou v Rakousku, Itálii, v Austrálii i v USA. Demonstrace jsou po celém světě, stačí jen hledat na internetu.

Obrázky zde uvedené jsou od lidí z internetu, kteří se demonstrací přímo účastnili.

Tento článek obsahuje skutečné lidi, jejich fota a jejich názory, obsahuje i mé pohledy a některé názory na současný nelogický stav politické situace v ČR, na Slovensku i ve světě. Někteří členové redakce nemusí mít stejný názor nebo pohled na současnou situiaci. Ilja Hynek

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch