Bayerova 3 přístavba budovy nejvyššího soudu

Nejvyšší soud v Brně přistavuje

Už od léta 2017 v Bayerově ulici buduje a.s. Zlínstav novou přístavbu Nejvyššího soudu, kde již brzy vznikne přibližně stovka kancelářských míst zejména pro asistenty soudců. Také důstojné zázemí pro knihovnu soudu, multifunkční jednací síň a více než dvacítka parkovacích míst v podzemí.

Když se v roce 1993 Nejvyšší soud historicky vracel do Brna, pracovalo v budově původního Všeobecného pensijního ústavu z 30tých let minulého století celkem 25 soudců a 53 zaměstnanců.

Bayerova 3 přístavba budovy nejvyššího soudu
Nové stavební místo Bayerova 3, dům po demolici

Dnes je soudců 68, soudců stážistů 13 a zaměstnanců 269. Podstatnou část zaměstnanců tvoří asistenti soudců, kteří pomáhají soudcům zvládat neustále rostoucí nápad agendy Nejvyššího soudu, která se od roku 1993 zmnohonásobila.

(red)

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch