Aqualand

Do Aqualandu u Pasohlávek se nyní dostanete linkou 105

Jižní Morava je u turistů v létě velmi oblíbená. Ne každý vyznavač cestování má možnost dopravit se na výlet autem. Nejnavštěvovanější turistický cíl jihomoravského kraje – Aqualand Moravia u Pasohlávek na břehu Novomlýnských nádrží pod Pálavou– se proto rozhodl usnadnit obyvatelům Brna a okolí cestování a investoval do posílení autobusové linky.

Z Brna až před brány aquaparku i zpět se zájemci dostanou o prázdninách každé dvě hodiny. Za využití linky je navíc čekají další výhody v podobě slevy na vstupném.

Z Brna přímo k bráně Aqualandu

Zvonařka Brno„Snažíme se cestování našim zákazníkům výrazně ulehčit. Díky posílení autobusových spojů mohou použít pravidelnou linku 105, která má stanoviště na nástupišti číslo 10 Ústředního autobusového nádraží na Zvonařce, dále též u Ústředního hřbitova a pokračuje bez nutnosti přestupu přímo k bráně Aqualandu Moravia.

Z Brna do Pasohlávek se turisté dostanou nyní za necelé tři čtvrtě hodiny. Věříme, že novinku ocení nejen rodiny s dětmi, ale i senioři a studenti, kteří často vlastní vozidlo nemají,“ komentoval Tomáš Svoboda z Aqualandu Moravia.

I z Mikulova do Aqualandu jednoduše

Zkrátka nepřijdou ani obyvatelé Mikulova a okolí. Také spoje jedoucí do této oblasti jsou v létě výrazně posíleny. Zájemci o koupání z Mikulovska a z přilehlého dolnorakouského okresu využívají linku 105 nebo autobusu 580, který jede až do rakouského Poysdorfu. Cestu z Aqualandu tak mohou zájemci spojit i s výletem za hranice.

Po předložení platné jízdenky Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje je zájemci o vstup do aqulandu při nákupu na pokladně odečtena sleva až 10 procent dle typu jízdenky a tarifu. Vedení aquaparku tím podporuje cestování autobusem a usnadňuje plánování výletu osobám, které se pro něj rozhodnou na poslední chvíli.

Největší aquapark v ČR

Je  o nejmodernější a největší aquapark v ČR. Děti i dospělí se v něm mohou vyřádit na až dvaceti vnitřních a venkovních tobogánech a skluzavkách o celkové délce přes 1,7 km. Mezi venkovními atrakcemi jsou oblíbené až třímístné rafty, jediné svého druhu v ČR. Též celoročně otevřené tobogány.

Aqualand má 14 bazénů s vodní plochou 3000 m2, některé s využitím vody z místního termálního vrtu, rozsáhlou wellness zónu Forum Romanum, sluneční a římské lázně aj.

Jdi na vrch