Brněnský Albert na Vídeňské po rekonstrukci znovu otevřel

Albert v Brně ve Vídeňské ulici otevřel v novém ve středu 6. listopadu. Týden na to bylo oficiální otevření. Brněnský hypermarket přináší po kompletní modernizaci příjemné prostředí pro pohodlné a rychlé nákupy a širokou nabídku čerstvých potravin, na které je kladen důraz.

Součástí hypermarketu je navíc i pekárna s vlastní výrobou. Novinkou je oddělení Zdravě s Albertem, ve kterém zákazníci najdou široký sortiment produktů pro zdravý životní styl.

„Při modernizaci obchodů přenášíme do našich prodejen po celé republice prvky nejlepšího obchodu v tuzemsku,“ říká Mateusz Hilgert, ředitel pro rozvoj podnikání obchodů Albert a dodává: „Kompletní přestavbou reagujeme na potřeby současných zákazníků, kterým se snažíme vycházet vstříc.“ Srdcem nového hypermarketu je moderní a otevřené čerstvé tržiště.

Důraz na zdravý životní styl i místní produkci

Moderní koncept ve stylu farmářského tržiště se zaměřuje na nabídku produktů zdravého životního stylu, které ocení zákazníci jak během rychlého nákupu, tak při pravidelných víkendových rodinných nákupech. Albert ve Vídeňské ulici nově představil oddělení Zdravě s Albertem, které nabízí ucelený sortiment produktů bez lepku, laktózy, veganských, raw či speciálních produktů pro diabetiky nebo výrobky v bio kvalitě.

Zákazníci si také mohou dopřát čerstvé pečivo z vlastní pekárny Alberta. V obchodech Albert nakupující zároveň naleznou celou řadu lokálních dodavatelů. Jedním z nich je i Karlova pekárna z nedalekých Židlochovic, která do brněnského Alberta dodává své pekařské i cukrářské výrobky.

O zákazníky se stará stálý tým zaměstnanců

O desetitisíce zákazníků se každý týden v brněnském hypermarketu stará devět desítek zaměstnanců. Více než třetina z nich působí v týmu Alberta dlouhodobě. Albert pro zaměstnance zřídil novou odpočinkovou místnost a kompletně modernizoval zázemí prodejny.

 

#albrvin2019pir@t

Jdi na vrch
%d blogerům se to líbí: