ZOO Brno

Zoo Brno můžete navštívit on-line

Od listopadu je možné na e-shopu BrnoID.cz koupit adopce, dárkové poukazy, permanentky a vstupenky do Zoo Brno. Všechny tyto služby tak mohou zájemci pořídit on-line bez nutnosti návštěvy pokladen na Mniší hoře.

Na webu jsou k dispozici a rychlému zakoupení všechny druhy jednorázových vstupenek (základní, rodinná, zlevněná, ZTP, pro psy). Po zaplacení obdrží nakupující do e-mailu vstupenku či vstupenky v podobě QR kódu, kterým se prokážou u vstupu (až bude otevřeno).

Pořídit lze také nejen roční nepřenosné permanentky, ale i levnější varianty na pět či deset vstupů. Ty jsou přenosné ve formě čárového kódu, zatímco neomezená roční permanentka je vázána na konkrétního návštěvníka, který si ji zakoupil a má ověřený účet na BrnoID.cz. Nelze je využít pro jinou osobu a je vázána na nosič (bezkontaktní bankovní kartu). Všechny permanentky mají platnost jeden rok od data zakoupení.

Tisková zpráva ZOO Brno

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch