Tesco rozšířilo nepotravinový sortiment dostupný online. Nejprodávanější je papír do tiskáren, baterie a žárovky

Zájem zákazníků o online nákupy potravin neustále roste. S novým omezením pohybu vzrostl počet objednávek až o 20 % ve srovnání s předešlým týdnem. Tesco zároveň výrazně rozšířilo nabídku základních nepotravinových položek, jako jsou baterie, žárovky či základní papírnické potřeby. Zákazníci si je mohou pořídit současně s nákupem potravin.            

Společnost Tesco před Vánoci rozšířila dostupnost své služby Online nákupy, kterou mohou využívat zákazníci i v Děčínsku, Ústecku, na Vysočině, Přerovsku a rozšířila region závozu na Prostějovsku. Zároveň posílila i rozvozy v Brně a okolí. Služba je nyní dostupná až 6,1 milionu obyvatel Česka. Rozšíření se dočkal i sortiment nepotravinového zboží, nově v něm přibyly domácí potřeby, papírnické zboží, malé domácí elektrospotřebiče, elektro produkty pro osobní péči, baterie, žárovky a hračky pro děti.

„Chceme našim zákazníkům zjednodušit v dnešní nelehké době nakupování a nabídnout jim většinu zboží, které denně potřebují. V nabídce je proto nově až 500 položek spotřebního zboží,“ vysvětluje Věra Szabó, manažerka služby Tesco online nákupy. Mezi nejprodávanější položky z nového sortimentu patří copy papír a papírnické potřeby, všechny druhy baterií, žárovky, čajové svíčky, nemrznoucí směsi do ostřikovačů nebo Lego stavebnice.

Od vypuknutí pandemie výrazně vzrostl zájem zákazníků o online nákupy. Tesco výrazně navýšilo i své kapacity. Zákazníci by tedy měli vždy najít nějaké časové okno pro svoji objednávku již druhý den, ve výjimečných případech na ten následující.  „Za pondělí, úterý a středu evidujeme zhruba 20% nárůst počtu objednávek oproti stejným dnům v minulém týdnu. Při porovnání 1. 3. 2020 a 1. 3. 2021 evidujeme nárůst o 100 %,“ dodává Věra Szabó.

Foto: Tesco

 

 

Jdi na vrch