Obchodní síť Žabka otevřela v Brně již pátou prodejnu

Žabkám se v Brně daří. Během krátké doby si obchody Žabka získaly oblibu zákazníků a rychle se množí. V ulici Zábrdovická 827/10 naproti Vojenské nemocnici otevřela již pátá brněnská prodejna. Na ploše 147 m2 najdou zákazníci vše od čerstvého pečiva, kávy až po trvanlivé potraviny nebo si zde mohou vyzvednout svou zásilku.

Obchodní síť prodejen Žabka je vyhlášená díky pohodlným a rychlým nákupům, širokému výběru a dobré poloze. Jedná se přitom ale o zlomek konkurenčních výhod, který prodejny disponují. „Jsme rádi, že paní Dagmar Lánská přijala naši nabídku na svůj druhý obchod v Brně. Vedle této prodejny už společně s manžele úspěšně vedou obchod na ulici Milady Horákové,“ říká Radim Lunda, generální manažer sítě Žabka.

Obchod bude mít opět standardní otevírací dobu 7 dní v týdnu od 6 do 23 hodin, 363 dní v roce. „Jsme velmi rádi, že jsme dostali důvěru vést dva brněnské obchody a budeme se snažit, abychom našim zákazníkům vždy nabízeli kvalitní potraviny a dobré služby a oni se k nám rádi vraceli,“ říká Dagmar Lánská. Její prodejna nabízí vedle širokého sortimentu produktů včetně čerstvých potravin i bohatou nabídku služeb finančního servisu jako např. výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu všech operátorů nebo prodej losů.

V současnosti provozuje obchodní síť Žabka 109 prodejen.

Foto: Žabka

Jdi na vrch