Graf úmrtnosti v ČR

Obavy z COVID-19 jsou zbytečné, lidi mají staré nebo málo informací

Není třeba se již ničeho obávat, je už známá doba infekce, čas, po kdy je virus detekován v těle i to, že infikovaný člověk není nakažlivý, a to, že virus po devíti dnech zmizí z těla.

Fakta a informace – to je to, co lidi potřebují, ne se bát

Hlavně se nebát a nestresovat, není to potřeba. Seznamte se s fakty, testy i studiemi – kdo bude chtít, může si je přečíst sám a udělat si své závěry, ale každý dojde k tomu, co si přečtete za chvíli. Seznam na konci článku. Čtěte dále nebo přeskočte rovnou na to důležité.

Zde uvedené informace jsou částečným přepisem jednoho z posledních videí, o nových informacích a faktech ohledně COVID-19,  pana MUDr. Bukovského, lékaře, co se zabývá zdravou výživou a v současné „krizi“ pomáhá informovat o dění na Slovensku.

A že na tom nejsou zrovna dobře, to si můžete prohlédnout v jeho videích.

Jak moc je ten virus – SARS-CoV-2 – vlastně nebezpečný?

Jak pro koho. Asi jako každá virová infekce. Někdo se s ní vypořádá, že to ani nepozná, a těch je naštěstí většina, někdo onemocní těžce, ale vyléčí se a někdo, kdo už má několik dalších nemocí v těle, umře. Ale takový je život. Smrt a narození, narození a smrt. Jenom to lidem nikdo aktivně nepřipomínal.

Důležitá informace je, že se jedná o podobný typ viru jako chřipka, tedy příznaky, průběh i současná léčba, jsou velice podobné.

Neustálá čísla mrtvých a „nakažených“ – nyní už víte, že jen testovaných, na všech mediálních serverech a v televizi a rádiu jen přitěžují lidem a ti nabývají dojmu, že se jedná o nějakou katastrofu. Nebo snad epidemii.

To ale není pravda. V roce 2018 bylo regulérně nakaženo chřipkou o mnoho víc lidí – skoro jeden milion. A také více lidí zemřelo. A kdo si pamatuje nějaké omezení života či zavírání obchodů nebo restaurací v roce 2018? Já tedy ne.


Informace z minulého století

Pokud někdo z Vašich předků přežil v roce 1918 Španělskou chřipku, můžete mít v těle protilátky, které Vás mohou ochránit proti podobným kmenům virů.


STRES – snižuje imunitu, to víme všichni…

Lidé by měli sami pátrat po tom, jaké informace jsou správné a co a kdo pomáhá. Pak tyto informace šířit mezi své známé a přátele, aby imunita zvítězila nad depresemi a stresem.

Lidi trpí stresem a tím se připravují o svou přirozenou imunitu. To musí přestat. Pomozte svému tělu. Přirozeně.

Jak si pomoci sám a posílit si imunitu?

Jen tak rychle pár známých rad. Česnek je velice účinný nejen proti virům, ale i bakteriím, plísním, houbám či parazitům. Saunování – zvýšení teploty těla nad 40stupňů pomůže v likvidaci virů. Zdroj s více informacemi najdete zde. Vitamín D – Slunce.

Správně a zdravě jíst – nepoužívat zbytečně antibiotika a léky. Více informací o posilování imunity.

Velká analýza COVIDu + SARS + MERS

Data od více než 8000 lidí a 98 studií za tento rok. 79 studií SARS-CoV-2, 8 studií SARS-CoV a 11 studií MERS. Výsledkem jsou pozitivní informace pro lidi, které již ve světě dotčení lékaři znají a šíří. Proč ne u nás? Proč ne na Slovensku?

Ptejte se našich politiků, poslanců i vládních úředníků. Vždyť oni jsou tu pro nás, ne my pro ně! Stát jsou lidi.

infekce COVID-19Infikovaný člověk je schopen šířit nový virus dva dny před vypuknutím klinických příznaků a pět dní poté co příznaky skončí.

To je téměř shodné s chřipkou a jejími známými příznaky.

Organismus, který se poté čistí sám, může být po různou dobu pozitivní na virus – či jeho genové části pomocí testů PCR.Covid očista organismu

Nejdéle se čistí trávicí trakt, protože virus napadá i ten.

Žádná studie nenašla v lidském těle žádný živý virus po devíti dnech od vypuknutí prvotních příznaků.

Virus je mrtvý a člověk je neinfekční. Ale můžete být detekováni PCR testem pozitivně. Proto nejsou PCR testy průkazné.

V testech a výsledcích těchto studií se nemluví o rouškách, uzavření bazénů nebo restaurací, omezení vycházek či zákazu zpívání. Jde spíše o vzdálenosti mezi infikovanými lidmi.

A důraz je kladen na to, aby lidi dostaly poslední známé informace, že člověk není po maximílně devíti dnech infekční. To je informace vzešlá z výzkumu, který byl zveřejněn v časopisu The Lancet. CDC navíc plánuje zkrátit karanténu pozitivně testovaných na 7 dní!

Otázka… Můžu být při opakovaném testu opět infekční?

Ne, nemůžete, i když jste opakovaně diagnostikován jako pozitivní, třeba pomocí PCR testu, nejste pro své okolí infekční, jestliže uplynula doba 9-10 dní od příznaků onemocnění.

Vzpomeňte si, jak tady žijeme s chřipkou minulých 50 i více let. Jaký byl přístup lidí k chřipce. Banalita, chřipka – co to je, že? Běžná nemoc. Někdo ji přecházel, někdo vyležel, někdo vesele šířil v klubech, na firemních akcích, někdo dokonce chodil do práce. Je tu nějaký větší rozdíl mezi chřipkou a COVID-19? Není. A není ani důvod pro všechna ta omezení ze strany vlády.

Kdo si dělá co chce?

Všechna ta omezení, nouzový stav a zavírání obchodů a další postihy „ ve jménu COVID-19“ jsou tedy jen úřednickou zvůlí pár lidí, kteří buď nejsou informovaní, nebo právě jsou a snaží se využít malé informovanosti obyvatel „novou neznámou nemocí“ To ale COVID-19 není. Informací je na podzim 2002 dostatek a není tedy třeba žádných krizových řešení..

Je třeba přestat označovat pozitivně testované lidi pomocí PCR testů jako nemocné lidi nebo pozitivní případy. Může jit o ono tří až čtyřměsíční období, kdy se tělo zbavuje zbytků viru a tedy člověk může být až 83-120 dní pozitivní výsledek, ale už nemusí být v izolaci. Není totiž infekční.

Co je tedy důležité pro všechny?

Vyplývá z toho důležitá informace, a sice ta, že člověk je pro své okolí neinfekční po 5-9 dnech, kdy u něho vypukly příznaky. Pozitivní výsledky PCR testu znamenají jenom to, že po dobu 83 dní v případě infekce horních cest dýchacích a až 120 dní v případě infekce trávicího traktu, kdy se tělo zbavuje zbytků viru, byly nalezeny informace o těchto zbytcích, ale člověk přesto může normálně žít. Nemusí se izolovat od ostatních.

Každý, kdo považuje lidi po 10 dnech za infekční nebo nemocné, činí tak v rozporu se současným poznáním a porušuje základní lidská práva a každý kdo takto dělá nebo nabádá jiné lidi, média – i jednotliví novináři, činní tak v rozporu se zákonem a šíří poplašnou zprávu.

Vyzývám ministerstvo zdravotnictví i všechny média, Novinky, Seznam.cz , iDnes a další, aby přestali označovat tyto pozitivně testované lidi jako nakažené a šířit tak informace, které si mohou někteří lidé vykládat jako šikanu a represe od naší vlády, ministerstva a poslanců včetně novinářů a internetových serverů a deníků. Je třeba přestat šikanovat zdravé lidi!

Situace je lepší než na jaře – v informovanosti o průběhu viru

Pomozte také, Vy, lidi, postižení restauratéři, soukromníci, obchodníci podnikatelé, informovat naši vládu. Informovat své zákazníky.  Já už to osobně udělal a rozeslal jsem informační e-maily s odkazem na toto video celé naší vládě a poslanecké sněmovně v sobotu 5.12.2020 svým jménem. Přes 200 e-mailů.

Poslechněte si i další informace od pana doktora Bukovského

Kanál Dr. Igora Butovského a jeho videa, která mají za cíl podpořit lidi na Slovensku. A nejenom informace ohledně COVID-19 tam najdete.

Zdroje, ze kterých bylo čerpáno pro video: Od května do listopadu 2020

V originálním Youtube kanálu jsou i odkazy na další videa pana doktora Bukovského.

Vědci zjistili dlouhodobou imunitu proti pandemickému viru z roku 1918, takzvané Španělské chřipky.

#infocovsars_czsk_12_2020

Zpět na začátek

Ilja Hynek

Fakta jsou fakta, ale některé názory se nemusí slučovat s názory ostaních redaktorů.

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch