Nábytek z masivního dřeva

Jak odlišit skutečný, dřevěný nábytek od levnějších protějšků a co dělá pouze masivní dřevo
zárukou jedinečného a trvanlivého vybavení?

Nábytek z masivního dřeva je výrobek, který byl vytvořen výhradně z čistého vysoce kvalitního dřeva, zpracovaného pro profesionální použití v nábytkářské výrobě. Podle současných norem lze jako „nábytek z masivního dřeva“ nazvat pouze výrobky, ve kterých  jsou z překližky vyrobeny pouze dna zásuvek a zadní stěna.

Výhody nábytku z masivního dřeva

Jsou vlastnosti dřevěného nábytku opravdu lepší než vlastnosti jejich levnějších protějšků? Největší a nespornou výhodou dřevěného nábytku je jeho přirozenost. V místnosti s nábytkem z masivního dřeva si můžete plně odpočinout, užívat si útulnosti a pohodlí a zároveň úzkého kontaktu s přírodou.

Bylo vědecky dokázáno, že borovicové postele a dřevěné ložnice obecně zaručují nejzdravější a
nejúčinnější spánek, umožňují úplnou relaxaci a dávají vám skvělou náladu.

Skříně z masivního dřeva a další dřevěný nábytek však mají mnohem více výhod. Jedním z nich – zejména v dnešní době, kdy všichni usilujeme o originalitu – je jedinečnost každé jednotlivé kopie.

Dřevěné výrobky se vyznačují jedinečnou kresbou dřeva, které vytvářejí malebné vzory na ušlechtilém povrchu nábytku. Přírodní dřevo dobré kvality je extrémně odolné vůči  mechanickému poškození.

Má nábytek z masivního dřeva nedostatky?

Největší nevýhodou kvalitního dřevěného nábytku je jeho cena. Za stylové, pečlivě vyrobené
masivní dubové stoly, borovicové skříně, nebo bukové lavice, musíte zaplatit vyšší částku. Nákup nábytku z masivního dřeva je však investicí na několik generací. Stojí za to zvážit nákup
takového nábytku, a to i na splátky.

Nábytek z masivního dřeva je na špičkové úrovni – je nejkrásnější, nejpevnější, vyrobený s důrazem na každý detail a umožňuje dosáhnout plné harmonie mezi přirozenou lidskou potřebou, kterou je kontakt se světem přírody a potřebou fungovat ve světě plném pohodlí.

Zakoupit je můžete v e-shopu Nábytek z lesa

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch