Na brněnské slizománii uvaří supervelký sliz

Nedělní Slizománie nabídne slizové dílny, zaručené recepty, youtuberku Terysu i vaření supervelkého slizu.

Může zářit všemi odstíny barev, obsahovat třpytky i malé hračky, dá se mnohonásobně natahovat a v ideálním případě nelepí. Zatímco dospělí nad ním jen nechápavě kroutí hlavou, děti jej milují a vyrábějí ho podle „zaručených“ receptů například z pěny na holení, mouky či lepidla na tapety. Řeč je o slizu – novém módním hitu mezi dětmi. Tamagoči a fidget spinnery jsou definitivně zapomenuty, mezi mládeží nyní frčí sliz!

Slizománie

A právě pro milovníky lepivé a návykové hračky je připravena akce s názvem Slizománie, která se uskuteční v neděli 14. dubna v brněnském AVION Shopping Parku. Návštěvníci se mohou těšit například na speciální dílničky, kolo štěstí se slizovými přísadami, vaření supervelkého slizu či ukázku, jak správně používat aplikaci TIK TOK.

Youtuberka Terysa

Speciálním hostem zábavného odpoledne pak bude populární youtuberka Terysa, proslavená právě recepty na správný sliz. „Slizománii by si žádný slimer rozhodně neměl nechat ujít. V průběhu nedělního odpoledne budou v pasáži nákupního centra otevřeny speciální slizové dílny, kde si každý bude moci umíchat svůj vlastní sliz. Fanoušci Terysy se zase mohou těšit na rozhovor a autogramiádu oblíbené muserky,“ zve na nedělní odpoledne Kateřina Kafoňková, marketingová manažerka AVION Shopping Parku.  A jak dodává, na rozdíl od některých internetových receptů na Slizománii nehrozí, že by si děti mohly vyrobit sliz z nebezpečných přísad. Partnerem akce totiž bude Megaslizoun, který nabízí nezávadné produkty na výrobu slizu.

Program:
 13.00 Zahájení akce
 13.05 Rozhovor s Terysou
 13.15 Vaření supervelkého slizu, kolo štěstí se slizovými přísadami
 13.45 Ptejte se Terysy
 14.15 School TIK TOK live
 14.45 Autogramiáda
 16.00 Rozloučení, ukončení akce

Jdi na vrch