Mahulena Bočanová fandí Kometě a chlapům na mateřské dovolené

Tisíce návštěvníků, tři desítky workshopů, přednášek či módní přehlídky – právě tak vypadala akce na podporu ženského sebevědomí s názvem Den, kdy se mám ráda, která se uskutečnila 23. února v brněnském AVION Shopping Parku.

Celým dnem provázela populární herečka a moderátorka Mahulena Bočanová, která na sebe mimo jiné prozradila, že fandí brněnským hokejistům a chlapům na mateřské dovolené.

„Brno mám moc ráda a je to sranda, protože jsem typický Pražák a s Brňáky se neustále špičkujeme. V poslední době mám Brno spojené s mými nejlepšími kamarády tanečníky – i Jaroslav Kuneš, se kterým jsem tančila deset let, je odsud. Říkám to pořád – Brno je zlatá loď a já jsem tu druhou nohou doma. V Praze to nesmím říct, ale fandím Kometě. To by mi na Spartě dali!“ prozradila se smíchem Bočanová.

Zvážněla však, když došlo na otázku ohledně sebevědomí českých žen. Podle dokumentu, na jehož natáčení se podílela, prý mají Češky nejnižší sebevědomí v celé Evropě. „České ženy se mají rády minimálně, to je hrůzostrašné. Nejvíc namachrované jsou naopak Italky a Španělky. Je pravda, že bychom na sebevědomí měly přitlačit,“ tvrdí Bočanová.

Její recept na zdravé sebevědomí je přitom jednoduchý. „Když máte dobrý partnerský vztah, když vám děti dělají radost nebo když se vám daří v práci, odrazí se to na vaší psychice.“ Jak však zároveň upozornila, jsou muži, kteří vedle sebe úspěšné a sebevědomé ženy nesnesou.

„Někteří muži potřebují někoho, kdo je obdivuje a nad kým vynikají, a když se jim to nedaří, tak ztrácejí glanc. Pes je zakopaný v tom, že muži touží mít ženy, které jsou něčím výjimečné a atraktivní, ale pak od takových žen utíkají. Takové ženy mají jako milenky, ale doma chtějí mít poslušné paní. Tak to funguje, co je svět světem,“ říká herečka a dodává, že muže, kteří si své sebevědomí zvyšují tím, že sráží ženy, má za slabochy a zbabělce.

Velký obdiv u Mahuleny Bočanové naopak mají pánové, kteří se rozhodnou jít na mateřskou dovolenou. „Takovým samozřejmě fandím! Je hrozně sexy, když se chlap stará o děti. To, jak se muž chová k dětem, prozradí hodně o jeho srdci. Takoví mají u žen šanci. Protože to jsou většinou chlapi, kteří nemají mindrák a jsou láskyplní,“ uzavírá Mahulena Bočanová.

Foto: AVION Shopping Park

Zprávy redaktorů [ View all posts ]

Jdi na vrch