Den plný ženskosti v AVIONU nabídne i osm tisíc dárků zdarma

Den na podporu ženského sebevědomí slibuje bohatý program,
workshopy, přednášky a Bočanovou.

Podpora zdravého sebevědomí a ženství – takové bude hlavní téma akce s názvem Den, kdy se mám ráda, která se uskuteční v sobotu 23. února v AVION Shopping Parku v Brně. Během jediného dne zde mohou ženy získat rady od více jak 30 odborníků na řadě workshopů a přednášek. Nebudou chybět ani
individuální konzultace z oblasti módy, stylingu, zdravého životního stylu a spokojeného života. Vše přitom bude pro návštěvníky zcela zdarma.

Zdravá sebedůvěra

Cílem akce je probudit ve všech ženách bez rozdílu zdravou sebedůvěru, otevřít jim nové možnosti a naučit je mít se ráda takové, jaké jsou. „Den plný inspirace, hýčkání a zábavy je určen pro všechny věkové kategorie žen, od mladých slečen až po maminky a babičky. Mohu slíbit, že žádná z návštěvnic se u nás v sobotu rozhodně nudit nebude,“ zve na akci Kateřina Kafoňková, marketingová manažerka AVION Shopping Parku.

Provede vás Mahulena Bočanová

Sobotním odpolednem bude provázet Mahulena Bočanová, která je nejen úspěšná herečka a moderátorka, ale také skvělá maminka. Sekundovat jí budou i další známé osobnosti – muzikálová zpěvačka Radka Coufalová a herec a zpěvák Jan Kopečný, známý také jako účastník pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

8000 dárků

Na návštěvníky čeká 8 000 dárků, tombola a množství slevových kupónů na nákupy
v AVION Shopping Parku. Akce začíná ve 12.30, potrvá do 17.30 a pro všechny
návštěvníky je zdarma.

Zprávy redaktorů [ View all posts ]

Jdi na vrch