Lo´d na Brněnské přehradě

Otevřený dopis primátorce města Brna JUDr. Markétě Vaňkové

Dobrý den, paní primátorko,

obracím se na Vás s žádostí, abyste rozeslala všem školám, nebo formou nařízení města/vyhláškou města Brna, aby ředitelé škol, a to všech, neakceptovali psychopatické nařízení vlády a ministerstva na testování dětí a studentů ve školách, včetně nošení roušek při výuce.

Postavte se za všechny děti v Brně, na základních, středních i vysokých školách. Udělejte Brno prvním městem, kde vládnou rozumní lidi nejen na radnici, ale i ve školách.

Dokažme celému světu, že je třeba žít a akceptovat virus, který tu je již dlouho, jen nebyl zmiňovaný a že tuto situaci využili politici po celém světě pro své mocenské hry a okrádání státu – tedy svých občanů.

Dokažme jim, že Brno může být zdravé a svobodné. A přitom nezarouškované a netestované čínskými testy bez SUKL schválení. Jen na základě výjimky, pro okradení pojišťoven a opět lidí, obyvatel ČR.

Neupírám lidem testy a očkování, kdo chce nebo musí, ať si do toho jde, ale ti co nechtějí a věří v imunitu organismu, chovají se zodpovědně a nečekají ochranu od státu pomocí omezení a restrikcí, by neměli být diskriminováni. Nic není černobílé, ale naše vláda z nás udělala doslova černé a bílé!! Jenže svět je barevný. Brno je barevné! Já osobně jsem studoval s lidmi různých národností a barev.

Vím o lidech co mají nemocné děti a roušky musí nosit nebo je raději nosí, ale to neplatí pro zdravé lidi!! Tohle je opravdu padlé na hlavu – slušně řečeno.

Vydejte tuto vyhlášku pro všechny státní i nestátní školy a školky na území města Brna, včetně Montessori a Waldorfských škol a školek jako doporučení pro zdravé děti.

Postavte se za zdravé děti, protože to je naše budoucnost..

Doporučuji k přečtení článek zde: https://zpravy-brno.cz/brno-informuje/rodice-se-bouri-proti-testovani-deti-ve-skolach/

V příloze jsou dokumenty, proč testování není zdravé pro malé děti.. A rozumný člověk to ví.

Tento dopis bude zveřejněný i na stránkách zpravy-brno.cz

  • Přeji hezký den.
  • Ilja Hynek

Naštvaný táta jednoho syna na prvním stupni a rozumný člověk, který ví, že jde jen o politické rozhodnutí.

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. První proto, že jsem se k tomuto oboru jako první on-line přihlásil.  Někde se dá najít i druhý reklamní agent a pak už jsou všichni ostatní :) Byl jsem také členem Syndikátu novinářů a jsem členem Klubu brněnských novinářů. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. [ View all posts ]

Jdi na vrch
%d bloggers like this: