Advent v AVIONu nabídne vánoční dílny, obří betlém i balení dárků zdarma

Možnost vyzkoušet si tradiční řemesla, vánoční punč, balicí služba zdarma či jeden z největších českých ručně vyřezávaných betlémů se sochami v životní velikosti. Nejen to čeká na návštěvníky brněnského AVION Shopping Parku v adventním čase. I letos zde bude pro malé i dospělé připraven bohatý program.

„Předvánoční čas se u nás ponese ve znamení tradičních řemesel. První tři prosincové víkendy si tak lidé budou moci postupně vyzkoušet výrobu adventních věnců, přípravu nepečeného vánočního cukroví a zdobení perníčků a také odlévání svíček,“ říká Kateřina Kafoňková z AVION Shopping Parku.

Velkým magnetem bude i jeden z největších českých dřevěných betlémů vytvořený řezbářem Alešem Fajfrem. „Betlém je tvořen sochami v životní velikosti a zabírá plochu téměř 35 metrů čtverečních. Kromě svaté rodiny a tří králů v něm nechybí ani chlév se sedmi zvířaty,“ vypočítává Kafoňková a upozorňuje, že autor betlém začal tvořit již v roce 2012. Kdo nalezne odvahu, bude se moci s řezbářem Fajfrem o libovolném prosincovém předvánočním víkendu zapojit do vyřezávání nové sochy, která se po dokončení stane součástí betlému.

Na psychickou pohodu nakupujících pak bude zaměřena speciální dárková balicí služba. „Všichni víme, jak může být někdy obtížné úhledně zabalit dárek, proto je jednodušší a rychlejší nechat to na profesionálech,“ tvrdí Kafoňková a upozorňuje, že balení dárků bude pro nakupující v AVION Shopping Parku zdarma.

Návštěvníci se dále mohou těšit na vánoční punč, dětské dílničky, fotokoutek či šatnu. Podrobný program a harmonogram jednotlivých aktivit naleznete na webu brno.avion.cz

Foto: Pixabay.com

Jdi na vrch