Demonstrace Praha

Otevřeme Česko – on-line, Chcípl pes v Praze

Lidi už jsou dostatečně naštvaní a iniciativa Chcípl Pes dnes uspořádala demonstraci v Praze na Staroměstském náměstí – zde kamera zhotelu Lippert. Sešli se tu zdraví a rozumní lidé. Samozřejmě majitelé restaurací a ostaních zavřených provoz a služeb.

Záběr kamery z hotelu Lippert  Záběr kamery z hotelu Lippert

Protože co si lidi neudělají sami, včetně mnou neuznávaných roušek na jaře, kdy se lidi spojili a pomáhali si, to nemají. Vláda lidem nepomáhá, jen chaoticky mění nesmyslná pravidla, která ničemu nepomáhají. Zde se podívejte on-line, jak to probíhá.

Otevřeme Česko , více detailů na otevremecesko.cz

Pokud jste se dostali už po akci na tyto stránky, navštivte internetovou TV Raptor, kde jistě najdete záznam z této akce.

Online kamera z hotelu snímá tento prostor, který je o velikosti přibližně 5800 m2, (plus prostor skrytý, který nevidíte), když odečteme památník  a podium tak minimálně 5000 m2 je zaplněno lidmi.

Až budou „média“ psát, že tam bylo pár set lidí, tak to není pravda. Na jednom metru čtverečním jsou přibližně 3 lidi.. Takže kolik lidí tady bylo? Tisíce… (psáno a foceno on-line v neděli ve 14:30) Staroměstské náměstí samo o sobě má více než 9.000m2.

#chcicespolned2021free

Ilja Hynek

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch