Den D začal. V praze probíhá demonstrace svolaná Volným blokem

V Praze se od brzkého rána schází lidé na demonstraci, kterou svolal Volný blok na podporu zablokování dnešního projednávání zákona o zdravotnictví. Zatím dorazilo několik tisíc lidí. Veřejnoprávní média však mylně informují, že jde o akci Chcípl pes. Demostrace je hlavně proti zavedení covid pasů, ale i dalších vládních nesmyslů.

I když se na této demonstraci sešlo před sněmovnou více politických uskupení, cíl je stejný, zabránit přijetí  a projednání změn v zákoně o veřejném zdraví, který by uvrhnul Českou republiku zpět do doby trhu s otroky. Kdo by byl otrok? No přece Vy, lidi… Co se mají podrobit opatřením. I když nejsou potřeba. Vláda a ministerstva by měla neomezenou moc! Začal by krvavý odpor lidu. To ale nikdo nechce.

Na demonstraci jsou nejen příznivci Trikolóry, skupiny Vraťme děti do školy – bez podmínek, jak jinak, Volný blok i SJS – Společně jsme silnější. Vysílání zajišťují online sami demonstrující občané nebo, mimo jiné, i TV Šalingrad. Je vždy vepředu dění.

Jsou tu všichni, komu není jedno zdraví vlastních dětí i všech ostatních rozumných lidí.

Těchto pár tisíc lidí  může zachránit život nás všech, jak jej známe. Demokratický život. A také všichni ti, kteří zvednou ruku proti hlasování nebo proti přijetí tohoto zákona. Tohle jsou občané v odporu!! Občané chtějí demisi této vlády!

Od 15:00 je před sněmovnou na Malostranském náměstí v Praze druhá část demonstrace proti pandemickému zákonu. Jde o totalitní zákon o veřejném zdraví, který za 31 let naší demokracie nemá obdoby. Nevěřte bagatelizování, nevěřte zlehčování. Braňme naší svobodu!!

O co jde? Čtěte třeba tady na FB.  Dělejte si vlastní názor a zapojte mozek. Nic se neděje jen tak.

A co Česká televize? Ta zatím mlčí, žádné on-line zpravodajství není vidět!!

 

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch