Expedice do vesmíru

Nick, Kristýna a Alexej zítra vyrazí do vesmíru

Dva američtí astronauti a jeden ruský kosmonaut zítra ve 12:14 SEČ (14:14 ruského času) odstartují z ruského z kosmodromu Bajkonur v Kazachstánu na šestihodinovou cestu k Mezinárodní vesmírné stanici.

Posádka Sojuzu MS-12Můžete sledovat přímý přenos na Youtube kanálu NASA.

Astronauti z NASA Nick Hague a Christina Koch a ruský kosmonaut Alexey Ovchinin z Roscosmosu jsou připraveni vyrazit na cestu na palubě kosmické lodi Sojuz MS-12.

Nášivka Expedice 59
Nášivka Expedice 59

Tito noví členové stanice přistanou k modulu Rassvet kolem 21 hodiny večerní. Expedice 59 začne oficiálně v době dokování.

Sledujte přímý přenos na Youtube kanálu NASA.

Expedice 59
Expedice 59, všichni členové
Nosná raketa Sojuz FG s lodí Sojuz MS-12
Nosná raketa Sojuz FG s lodí Sojuz MS-12

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. První proto, že jsem se k tomuto oboru jako první on-line přihlásil.  Někde se dá najít i druhý reklamní agent a pak už jsou všichni ostatní :) Byl jsem také členem Syndikátu novinářů a jsem členem Klubu brněnských novinářů. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. [ View all posts ]

Jdi na vrch
%d bloggers like this: