Zámek MIkulov

Do Mikulova přivezou dřevo ze sto let starého stromu až ze severního polárního kruhu

Návštěvníci si užijí vinné lázně z extraktu z hroznů přímo z Pálavských vinohradů i rituální podzemní saunu ze sto let starého dřeva. K tomu stylová podzemní sauna, lázně, ve kterých vás bude oblažovat hroznový extrakt a přírodní jezírko ke koupání. Na to vše se můžou těšit všichni, kteří od podzimu zavítají do Mikulova.

Wellness zážitky v srdci Pálavy umocní sauna se specifickou vůní ze sto let starého stromu.

Dřevo ze sto let starého stromu

Hotel Volarik, který je jednou z aktivit společnosti Volarik Capital, chystá pro všechny návštěvníky Mikulova speciální novinku, kterou lidé nenajdou nikde jinde. Podzemní rituální saunu i lázně z extraktu z hroznů.

V sauně bude navíc dřevo, které vás oslní svojí nezapomenutelnou vůní. Jde o speciální dřevo ze sto let mrtvého stromu, které do Česka přepravili až ze severního polárního kruhu.

Kelo sauna

hotel Volarik„S Kelo saunou jsem se poprvé setkal v zahraničí. Hned od začátku mi přišla výjimečná svojí úžasnou přirozenou vůní a strukturou dřeva. Na její stavbu se využívá minimálně 100 let staré dřevo, které je konzervované samotnou přírodou. Na úpravu dřeva se nepoužívá žádná moderní chemie ani techniky, takže má host ze saunování v Kelo sauně výjimečný zážitek a spojení s přírodou,“ řekl Mike Volařík, předseda správní rady Volarik Capital.

Užijte si Pálavu

Hostům hotelu Volarik je v hotelové zahradě k dispozici také přírodní koupací jezírko, ve kterém si můžou užít sluneční paprsky Pálavy. „Podzemní rituální saunu a vinné lázně plánujeme pro hotelové hosty, ale i návštěvníky Mikulova otevřít od začátku listopadu,“ řekla ředitelka hotelu Volarik Beáta Bakalárová.

 

 

 

Zprávy redaktorů [ View all posts ]

Jdi na vrch