dovolená Chorvatsko

Dovolená se blíží. Největší zájem je o autobusové spoje do Chorvatska

Letní autobusové spoje RegioJet z Brna na chorvatskou riviéru do Splitu a dalších destinací je obrovský zájem a zejména řada spojů, které jedou o letních víkendech je již nyní z velké části vyprodána.

RegioJet proto dá do prodeje  již o dva měsíce dříve – ve středu 2. 5. – posilové autobusy. Zájem o dopravu do dovolenkových destinací v Chorvatsku je v letos mnohem větší než loni. Autobusy pojedou z Brna do Chorvatska dvakrát týdně.

Jízdní řády RegioJet

Jízdní řád je nastaven tak, aby co nejlépe odpovídal potřebám českým a slovenským dovolenkářům a cestovním kancelářím organizujícím pobyty českých a slovenských klientů na chorvatském pobřeží. Z Prahy (16:30), Brna (19:10) a Bratislavy (21:00) bude autobus RegioJet odjíždět do Chorvatska v pátek a v úterý v odpoledních resp. podvečerních hodinách a do Splitu bude mít příjezd druhý den ráno v sobotu / středu – v 9:30.

autobus RegioJetZpět pak ze Splitu pojede autobus RegioJet v sobotu a ve středu ve 20:30 a příjezd do Bratislavy (9:00), Brna (10:50) a Prahy (13:30) bude následující den v neděli resp. ve čtvrtek. Jízdní řád tak odpovídá termínu, kdy se v Chorvatsku mění dovolenkové turnusy a díky odjezdu z Chorvatska až ve večerních hodinách dává možnost strávit ještě celý tento den dovolenkovým pobytem. Kromě Splitu zastaví na chorvatském pobřeží autobusy RegioJet také v Zadaru, Sukošanu, Biogradu, Pakoštane, Vodicích, Šibeniku, Primoštenu a Trogiru.

Jízdenky jsou v prodeji

Jslužby na palubě autobusůízdenky jsou v prodeji – a to jak přes internetové stránky www.regiojet.cz nebo www.regiojet.sk, stejně jako na všech prodejních místech RegioJet a Student Agency v ČR, na Slovensku a v dalších zemích a současně u smluvních prodejních partnerů, kteří prodávají jízdenky na mezinárodní autobusové spoje RegioJet.

Ceny jízdenek jsou následující: Z Prahy / Brna: do: Zadaru, Sukošanu, Biogradu, Pakoštane, Vodic a Šibeniku: 1300 Kč, 50 EUR, 370 HRK. Do Primoštenu, Trogiru a Splitu: 1350 Kč, 52 EUR, 390 HRK. Cena zpáteční jízdenky je dvojnásobkem jednosměrné.

Jdi na vrch