Revitalizace Opavské nemocnice, realizační firma Schenk-sportovní povrchy, spol. s r.o.

Revitalizace Opavské nemocnice ve Slezsku

Opavská nemocnice ve Slezsku prošla rozsáhlým revitalizačním projektem za částku přibližující se čtvrt miliardy korun.

Historický Pavilon L, pocházející z období přelomu 19. a 20. století, prošel komplexní transformací jak v interiéru, tak i exteriéru a přinesl nové, moderní uspořádání prostorů, včetně rekonstrukce podlah.

Revitalizace Opavské nemocnice, realizační firma Schenk-sportovní povrchy, spol. s r.o.Původní starý potěr byl přebroušen a po vysátí napenetrován univerzálním penetračním nátěrem Ceresit R 766. Vzhledem k potřebě vystěrkovat nerovnosti až 40 mm, byl použitý materiál Ceresit DG.

Po konzultaci s technickým poradcem firmy Ceresit bylo rozhodnuto provézt aplikaci ve dvou etapách, kdy se kalciumsullfátovou samonivelační stěrkou Ceresit DG provedlo předlití největších nerovností v prvním kroku a následně se celá plocha přelila stejnou hmotou jako finále.

Po kompletním proschnutí stěrky se podklad přebrousil, vysál a nalepila se na univerzální lepidlo UK 400 PVC krytina.

Použitý materiál Ceresit DG. V tomto případě bylo nutné vylívat do tloušťky 30 až 40 mm, což bylo provedeno na 2 etapy. Finální povlaková krytiny byla instalována od společnosti Gerflor, PVC Affinity.

  • Název díla: Pavilon L – Stavební úpravy ve Slezské nemocnici v Opavě.
  • Termín realizace: Dílo bylo prováděno na dvě etapy I. etapa křídlo východ realizovaná v roce 2022. II. etapa sever, realizovaná v roce 2023
  • Použitá chemie: Ceresit DG
  • Použitá podlahovina: Gerflor, PVC affinity
  • Celková plocha realizovaných podlah: 2 640 m2
  • Generální dodavatel stavby: OHLa ŽS – divize Ostrava
  • Realizační firma: Schenk-sportovní povrchy, spol. s r.o.

Revitalizace Opavské nemocnice, realizační firma Schenk-sportovní povrchy, spol. s r.o. Revitalizace Opavské nemocnice, realizační firma Schenk-sportovní povrchy, spol. s r.o. Revitalizace Opavské nemocnice, realizační firma Schenk-sportovní povrchy, spol. s r.o. Revitalizace Opavské nemocnice, realizační firma Schenk-sportovní povrchy, spol. s r.o. Revitalizace Opavské nemocnice, realizační firma Schenk-sportovní povrchy, spol. s r.o. Revitalizace Opavské nemocnice, realizační firma Schenk-sportovní povrchy, spol. s r.o. Revitalizace Opavské nemocnice, realizační firma Schenk-sportovní povrchy, spol. s r.o. Revitalizace Opavské nemocnice, realizační firma Schenk-sportovní povrchy, spol. s r.o. Revitalizace Opavské nemocnice, realizační firma Schenk-sportovní povrchy, spol. s r.o. Revitalizace Opavské nemocnice, realizační firma Schenk-sportovní povrchy, spol. s r.o.

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch