Seznamovací agentura Šance pro lásku, Brno

Samota, smutek? Už ne, je tu Šance pro lásku.

Lidé úspěšní v podnikání občas zapomínají na svůj osobní život. Déle, než bývá zvykem, žijí sami, vždyť přátel a obchodních partnerů mají tolik, že nevědí, s kým se potkat dříve . .

Po čase na dveře osudu zaklepe SAMOTA a člověku začne být smutno. Rád by vytvořil rodinné zázemí nejen pro sebe, ale i toho druhého.

Když se nedaří naplnit vztah, obrací se na seznamovací na agenturu ŠANCE PRO LÁSKU, která Vám zprostředkovává seznamování již 19 let.
Ráda Vás poznám a přivítám v příjemném prostředí naší kanceláře v Brně.

Osobní konzultace si domluvte na 📲 721 190 190 nebo na 💌 info@sanceprolasku.cz.

Přeji Vám hezké dny plné lásky. Lena 💖

 

https://sanceprolasku.cz

#seznamovaci_agentura_sance_pro_lasku #laska #sanceprolasku #zena #muz #love #vztah #sance_pro_novy_zivot #usmev #jizni_morava #individualni_pristup #diskretnost #poradenstvi #bezpecne_seznamovani #zmena_image_pro_muze_i_zeny #uspesni_lide

P-I-R-@-T ™ - První Internetový Reklamní @genT. V reklamě pracuji už přes 17 let v různých velkých i menších firmách, články jsem psal komerční pro iDNES i netradiční pro brněnský tisk. Poslední dobou, pár let, již jen on-line. Jsem reklamní a marketingový poradce. Dělám weby, které jsou vidět. Dělám SEO, které pomáhá. [ View all posts ]

Jdi na vrch