Podpořte neziskové organizace v programu Vy rozhodujete, my pomáháme

Právě odstartovalo 7. kolo programu Vy rozhodujete, my pomáháme ve znamení pomoci neziskovým organizacím po celé republice, které se svými komunitními projekty zasazují o lepší život. Projekty zaměřené na děti, zdravotně znevýhodněné, rodiny nebo sociálně slabší obyvatele si mezi sebe rozdělí částku 5 040 000 korun.

V Tescu v Brně Králově Poli tentokrát vzniklo náhodné zábavné hlasovací zařízení. Lidé mohou hlasovat pro TyfloCentrum Brno, o.p.s. s projektem Nevidím, ale chci se líbit, pro Vodní záchrannou službu Brno-město, z.s. s projektem Interaktivní resuscitační figuríny pro mladé vodní záchranáře či SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o.p.s. s projektem Děti pečou dětem.

Pokud si lidé nejsou jisti, kterému projektu chtějí dát svůj hlas, mohou využít právě náhodné hlasování, u kterého nikdy neví, kam jejich žeton dopadne. Když ale přesně vědí, pro který projekt chtějí hlasovat, žeton samozřejmě mohou vhodit přímo dané organizaci, kterou chtějí podpořit.

Zákazníci svými hlasy rozhodnou, který projekt vyhraje 30 000 korun. Projekty na druhém a třetím ale také nepřijdou zkrátka. Odměna pro druhé místo je 16 000 korun, na třetím místě pak organizace obdrží 10 000 korun.

 

Foto: Tesco

Jdi na vrch