Brazilian Jazz – Familia Pádua 24. května U kouřícího králíka

„Brazilian Jazz“ je dalším projektem hudební skupiny Família Pádua, která potvrzuje brazilskou kulturní rozmanitost interpretací písní brazilského jazzu. Cílem projektu je zprostředkovat moderní a univerzální jazyk, hudební prvky latinskoamerické kultury propojit se světem evropské hudební tradice.

Prezentuje a rozšiřuje jeden z nejautentičtějších žánrů o současný pohled prostřednictvím skladatelské, aranžérské a multiinstrumentální práce instrumentalisty Antônia de Pádua, jeho manželky Roberty Karin, zpěvačky a perkusionistky, která se věnuje hudbě a hudebním nástrojům propaguje brazilské rytmy v Evropě, jejich syna, virtuózního flétnisty João Vitora a dalšího hudebníka Daniel Mesquita na kytaru.

Projekt propaguje kulturní rozmanitost Brazílie a Latinské Ameriky a zdůrazňuje, že hudebníci pocházejí z multikulturní země s několika kulturami a rytmy, jako jsou choro, jazz, MPB, tango a salsa. Tyto rytmy jsou součástí repertoáru Familia Padua a nabízejí divákům temperamentní show plnou hudebních a kulturních nuancí.

Ve středu 24.5. ve 20 hod U kouřícího králíka.

FOTO: FB

Jdi na vrch